• <
BOTA_2023

Nowe miejsca pracy w przemyśle morskim i offshore

14.03.2016 13:10 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Nowe miejsca pracy w przemyśle morskim i offshore

Partnerzy portalu

Nowe miejsca pracy w przemyśle morskim i offshore - GospodarkaMorska.pl

Finlandzka grupa Cadring otworzyła w Gdańsku nowe biuro inżynierskie. Trójmiejska placówka będzie specjalizować się w przemyśle morskim i offshore. Firma prowadzi obecnie rekrutację na nowe stanowiska.

Pracownicy Cadring świadczą usługi działom inżynierskim swoich klientów. Zatrudnia się ich przy specjalistycznych projektach lub wtedy, gdy dana firma potrzebuje chwilowo większej liczby pracowników. Cadring bierze udział w różnych projektach, w tym: projektowaniu wyposażenia, obliczeniach statecznościowych i wytrzymałościowych statków czy modelowaniu.

Dotychczasowe projekty były na tyle udane, że firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność w przemyśle morskim i offshore. Stąd pomysł otwarcia biura w nadmorskim Gdańsku. O wyborze lokalizacji przekonała Finów także liczna obecność wykwalifikowanych inżynierów oraz strategiczne położenie między Finlandią i biurem Cadring we Wrocławiu.

Zarząd Cadring ma nadzieję, że gdańskie biuro pójdzie w ślady wrocławskiego, które od powstania w 2009 roku zwiększyło liczbę pracowników do 70. Trójmiejskie biuro rozpoczęło swoją działalność dopiero w styczniu tego roku i dalej szuka konstruktorów.

Wrocławskie biuro, które zwiększyło zatrudnienie do ponad 70 konstruktorów, ma w planach ma kolejne rekrutacje. Biuro w Gdańsku rozpoczęło swą działalność w styczniu 2016 roku i nadal kompletowany jest zespół konstruktorów.

Grupa Cadring powstała w 2002 roku. Obecnie firma zatrudnia 140 konstruktorów w Polsce, Finlandii, Szwecji i Indiach.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.