Przez kilka pracowitych miesięcy zespół AN-ELEC pracował nad wykonaniem specjalnego zamówienia na trzy specjalistyczne kontenery z łącznie piętnastoma rozdzielnicami średniego napięcia, które mają za zadanie przejmować tymczasowo sterowanie systemami elektrycznymi podczas prac nad siecią energetyczną w Holandii.
Docelowy klient, spółka z Niderlandów, będzie wykorzystywać kontenery z rozdzielnicami w wielu lokacjach. Są one zaprojektowane jako mobilne stacje, mające przejąć zadania stacji transformatorowych przy konieczności jej rozłączenia, np. w przypadku jej wymiany czy naprawy.
– Każdy kontener składa się z pięciu dedykowanych rozdzielnic
sterowniczych, które służą do zastępczego sterowania systemami. Mamy tu
również zainstalowaną jednostkę klimatyzacyjną, która służy do grzania
lub chłodzenia kontenera, by utrzymać w nim odpowiednią wymaganą
temperaturę. Na jednej ścianie kontenera są wyprowadzone wszystkie kable
zasilające, które można bezpośrednio połączyć do instalacji sterowania–
opisuje Daniel Syldatk, Dyrektor Rynków Międzynarodowych w AN-ELEC.
To
już trzeci projekt, jaki AN-ELEC realizuje dla klienta, który jest
odpowiedzialny za wymianę sieci energetycznej w całej Holandii. Jak mówi
Syldatk, projekty ciągle ewoluują. Ostatni z nich jest największy.
– Staramy się o kolejne projekty, które będą jeszcze większe i bardziej zaawansowane – dodaje.
AN-ELEC
powstał w 1998 roku, w 2006 roku firma przekształciła się w spółkę z
o.o. Od tego czasu wykorzystała szanse, jakie przedstawiło wejście
Polski do Unii Europejskiej i zaistniała na rynkach zagranicznych.
Początkowo głównym obszarem działalności były instalacje elektryczne na
statkach. 18 lat działalności i stabilnego rozwoju Spółki pozwoliło na
dwukrotną rozbudowę siedziby firmy co w efekcie zaowocowało
rozszerzeniem zakresów prac i powstaniem kolejnych działów zajmujących
się m.in. instalacjami elektrycznymi na projektach lądowych jak
również obiektach przemysłowych. Najnowszą częścią AN-ELEC jest dział
projektowania i budowy rozdzielnic, dysponujący własną halą produkcyjną
dodatkowo powiększoną w 2021 roku.
– W naszym warsztacie
budujemy i montujemy rozdzielnice niskiego i średniego napięcia dla
klientów z Polski i zagranicy, portfolio jest bardzo duże, nie planujemy
jednak spowolnienia działalności i jak najbardziej otwarci jesteśmy na
inne zlecenia jak również nowe rynki zagraniczne – podkreśla Daniel
Syldatk.
An-Elec zatrudnia obecnie około 200 osób na różnych stanowiskach i w różnych krajach, m.in. w Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii. Firma na stałe współpracuje m.in. z polskimi stoczniami przy remontach i budowach nowych jednostek.
Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". Ruszyło głosowanie online
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?
Największe samochodowce w historii Sallaum Lines
Położono stępkę pod pierwszy z serii kanadyjskich niszczycieli typu River