• <

„Rowerowy Potop AZS" ze Stena Line

ew

02.09.2020 11:40 Źródło: mat. prasowe

Partnerzy portalu

„Rowerowy Potop AZS" ze Stena Line - GospodarkaMorska.pl
fot. mat. prasowe

Zabierz ze sobą swój jednoślad i ostatnie momenty lata spędź w malowniczej scenerii szwedzkiego wybrzeża! Dołącz do kolejnej edycji wyprawy „Rowerowy Potop AZS". To wyjazd dla każdego: dla dorosłych i dzieci, dla pasjonatów kochających rowery i zwolenników niespiesznych wycieczek na dwóch kołach. Wypłyń w rejs promem Stena Line i pod opieką rowerowych przewodników poznaj kilometry szwedzkich dróg w jeden dzień. Do wyboru jest aż sześć tras, od krótkiego zwiedzania po prawdziwe sportowe wyzwanie.

Kochasz jazdę na rowerze i Twoją pasją jest zwiedzanie świata na dwóch kółkach? Wybierz się w rowerowy rejs ze Stena Line. Podczas całodziennej przygody z grupą zapaleńców odkryjesz Szwecję z innej perspektywy – dwóch kółek! Na miejscu czekają na Ciebie oznaczone trasy dopasowane do Twoich możliwości, przygotowane przez Akademicki Związek Sportowy. Preferujesz spokojną, rodzinną wycieczkę rowerową, czy trasę drogami leśnymi, a może lubisz wyzwania i 125 kilometrowy szlak Cię nie przeraża? Nie martw się, przygotowane zostało aż 6 opcji do wyboru. Możesz jechać w grupie za przewodnikiem lub samodzielnie w swoim tempie - wszystko zależy od Ciebie. Wybierz kolor trasy i ruszaj.

Jeżeli wybierzesz trasę białą będziesz mieć okazję poznać wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO zabytki położonej na 33 wyspach Karlskrony. Po 35 km rowerowego spaceru starczy czasu na „fikę" czyli typową szwedzką przerwę na kawę i ciastko w jednej z kawiarni w centrum miasta. Możesz również wybrać dwukrotnie dłuższą trasę do Nättraby - miasteczka z zabytkowym kościołem i malowniczą drewnianą zabudową, a po drodze odwiedzić cmentarzysko wikingów Hjortahammar lub wyruszyć na wyspy Senoren i Sturkö z zapierającymi dech widokami na archipelag szkierowy. Preferujesz lasy i pojezierza? Znajdziesz je na północ od Karlskrony, gdzie czeka na Ciebie wymagająca żółta trasa prowadząca przez rezerwaty przyrody oraz wspaniała okazja do wykąpania się i w  morzu, i w jeziorze.

Rejs „Rowerowy Potop AZS" łączy w sobie radość ze wspólnej aktywności na świeżym powietrzu, zwiedzanie i zabawę. Dwie noce na statku Stena Line i cały dzień na rowerze - to brzmi jak dobry plan, który właśnie teraz możesz zrealizować. Aby wybrać się w podróż ze Stena Line wystarczy zarezerwować wyjazd Rowerowy Potop AZS, spakować plecak, przyszykować rower i w niedzielę wieczorem wsiąść na prom w Gdyni.

okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.