• <
bulk_cargo_port_szczecin

Rewolucja w transporcie kolejowym właśnie się rozpoczęła

29.09.2020 12:53 Źródło: PAP
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Rewolucja w transporcie kolejowym właśnie się rozpoczęła

Partnerzy portalu

Rewolucja w transporcie kolejowym właśnie się rozpoczęła - GospodarkaMorska.pl
fot. railvis.com

Kolejowy biznes cargo łączy obecnie unikatowa, nowoczesna i bezpieczna platforma RAILVIS.com, która skupia w jednym miejscu oferty wolnych zasobów wagonowych i lokomotyw w całej Europie.

RAILVIS.com, innowacyjna platforma online dla sektora kolejowych transportów towarowych, która skutecznie łączy wszystkich europejskich uczestników rynku, rozpoczęła dziś swoją działalność. Niezależna platforma RAILVIS.com oferuje swoim użytkownikom możliwość łatwego i szybkiego znalezienia wolnych mocy przewozowych lokomotyw lub wagonów, a dzięki kompletnej cyfryzacji przynosi rewolucyjną, nawet trzydziestokrotną oszczędność czasu w porównaniu do tradycyjnych procesów zamawiania.

Podmioty, które korzystają z transportu kolejowego, musiały dotychczas w bardzo skomplikowany sposób szukać dostawcy, jego ceny i możliwości oraz wszystko to porównywać manualnie. Następnie konieczne było komunikowanie się z każdym dostawcą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub spotkań osobistych, tak więc proces zamawiania był bardzo czasochłonny i skomplikowany.

- Tradycyjny proces zamówień i ofert transportu kolejowego jest bardzo nieefektywny. Idea stworzenia niezależnej platformy online, która będzie dla użytkownika intuicyjna, zrozumiała i ułatwi kompletną powiązaną komunikację, była zatem całkowicie naturalna. Cieszymy się, że przedstawiamy ją właśnie teraz, po długim okresie prób i testowania rynku, wraz z naszymi fachowcami z długoletnim doświadczeniem w branży. RAILVIS.com skutecznie połączy wzajemnie wszystkich europejskich interesariuszy rynku kolejowego, wspomagając w ten sposób ich dalszy wzrost - tłumaczy Adam Froněk, dyrektor zarządzający i współzałożyciel platformy RAILVIS.com.

Oszczędność pracy, czasu i pieniędzy

Platforma RAILVIS.com jako pierwsza na rynku przejrzyście skupia wszystkie dostępne możliwości wynajmu wagonów i lokomotyw. Użytkownicy mogą lepiej zorientować się w ofercie i popycie wolnych zasobów oraz wybrać te, które są najkorzystniejsze pod względem ceny i czasu. Innowacja ta potrafi skokowo zaoszczędzić czas – zamówienia, które dotychczas trwały dni lub nawet tygodnie, mogą zostać załatwione dzięki RAILVIS.com w ciągu 15 minut. Użytkownicy platformy RAILVIS.com mogą zatem w razie oferowania lub wyszukiwania wagonów, lokomotyw i usług w transporcie kolejowym optymalizować koszty, zwiększyć wydajność i rentowność.

Logowanie na platformie RAILVIS.com jest łatwe i szybkie - wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, gdzie dodatkowo skorzystać można z filmu instruktażowego. Maksymalnie proste i intuicyjne jest również samo wyszukiwanie ofert firm kolejowych, które są przejrzyście posortowane, a z ofert wolnych mocy przewozowych wagonów lub lokomotyw każdy zainteresowany może wybrać odpowiednią cenę za żądaną usługę. Oprócz wyszukiwania wolnych zasobów w ramach transportu kolejowego, firmy mogą też oferować wynajęcie własnych wagonów kolejowych, których aktualnie nie używają.

- Nasza platforma umożliwia niezawodne i skuteczne wzajemne połączenie dostawców na rynku usług kolejowych i powoduje, że cała ta najbardziej ekologiczna gałąź transportu staje się jeszcze bardziej konkurencyjna wobec transportu drogowego lub morskiego. Transport kolejowy, dzięki platformie RAILVIS.com, wreszcie wchodzi w nową, nowoczesną epokę, na którą zasługuje - dodaje Adam Froněk.

O platformie RAILVIS.com

Platforma kolejowa RAILVIS.com powstała w 2019 roku. Zespół RAILVIS.com tworzą fachowcy z całej Europy z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży kolejowych transportów towarowych. Celem RAILVIS.com jest całkowita cyfryzacja biznesu kolejowego i wzajemne połączenie wszystkich europejskich klientów i dostawców, w jednym środowisku, w celu maksymalnie skutecznej oferty i popytu na najbardziej optymalne rozwiązania logistyczne. Dzięki oszczędności czasu i wysoce skutecznej komunikacji platforma RAILVIS.com stymuluje szybszy wzrost kolejnych podmiotów. Przedstawiciele handlowi platformy RAILVIS.com znajdują się w większości krajów europejskich.

Tagi:
kolej, transport

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.