• <
bulk_cargo_port_szczecin

Rekordowe przeładunki stali w Cargo Lift

AK

05.11.2021 11:49 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Rekordowe przeładunki stali w Cargo Lift - GospodarkaMorska.pl
Fot. Cargo Lift

Trzeci kwartał w Cargo Lift zakończył się rekordową liczbą przeładowanych kontenerów z ładunkami stalowymi takimi jak: kręgi, profile, rury, pręty, bloki metalowe i slaby, wałki. Przeładunki te wynoszą ponad 20 tysięcy ton. 

Osiągnięty wynik jest zasługą doskonale dostosowanego sprzętu, który umożliwia szybki i sprawny przeładunek dłużyc 6 i 12 metrowych, blachy w kręgach, w paczkach  do 25 ton/szt., bloków, slabów, wałków metalowych do 25 ton/szt.

- Jesteśmy jedyną firmą poza portem posiadającą układarki o udźwigu do 54 ton oraz odpowiedni osprzęt taki jak np. trawersy do dłużyc, kręgów z udźwigiem  do 40 ton i długością do 9m. Rozwiązania techniczne, które stosujemy w przeładunkach przekładają się również na bardzo atrakcyjne stawki i maksymalnie skrócony czas realizacji zleceń - mówi Wiesława Gielecka, właściciel firmy Cargo Lift.

Dodajmy, że firma Cargo Lift, która specjalizuje się w przeładunkach ciężkich i nietypowych towarów wspiera głównie spedycje potrzebujące wyspecjalizowanego zaplecza do tego typu operacji. Dodatkowym atutem jest magazyn czasowego składowania, który w przypadku braku kontyngentu umożliwia składanie tych towarów.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.