• <
konferencj_platforma_lng_2023

Konferencja nt. widoczności łańcucha dostaw Transform 2021

zc

03.03.2021 12:28 Źródło: PAP
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Konferencja nt. widoczności łańcucha dostaw Transform 2021

Partnerzy portalu

Konferencja nt. widoczności łańcucha dostaw Transform 2021 - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

Firma project44 zapowiedziała wirtualną konferencję dla innowatorów łańcucha dostaw Transform, która ma odbyć się 9 marca 2021 r. w Ameryce Północnej i 10 marca 2021 r. w Europie.

Poprzez sesje przywództwa myślowego, szkolenia produktowe oraz okazje do rozbudowy sieci kontaktów wydarzenie to zapewni globalną platformę dla specjalistów z łańcuchów dostaw w różnych sektorach, pozwalając im na omówienie zróżnicowanych tematów, od rozwiązań z zakresu zwiększania widoczności po cyfryzację.

W konferencji wezmą udział liderzy myśli z całej branży, w tym:

- Jett McCandless, dyrektor generalny i założyciel firmy project44,
- Vernon O’Donnell, dyrektor ds. produktów firmy project44,
- Travis Schmidt, dyrektor ds. transportu na Amerykę Północną firmy Alcon Laboratories,
- Martynas Sarapinas, CIO firmy Girteka,
- Bart De Muynck, wiceprezes ds. badań firmy Gartner,
- Steffen Wagner, Global Head of Transport & Leisure firmy KPMG,
- Giuseppe De Vincenzi, menedżer ds. IT w globalnych zastosowaniach transportowych firmy Electrolux,
- Marian Izquierdo, starszy analityk ds. sprawozdawczości firmy PepsiCo,
- Tejuan Manners, dyrektor wykonawczy Data Center Group Transformation firmy Lenovo,
- Dror Noach, wiceprezes ds. globalnego transportu i logistyki firmy CNH Industrial,
- Greg Pritchard, szef ds. logistyki globalnej i dystrybucji w regionie JAPAC firmy AbbVie.

- „project44 z ekscytacją oczekuje na pierwszą w historii konferencję Transform w formacie wirtualnym - mówi Jett McCandless, dyrektor generalny i założyciel project44. - Po roku innym niż wszystkie, nie ma lepszej okazji, aby uczyć się od tych, którzy stali się liderami łańcuchów dostaw dzięki przełomowym rozwiązaniom oraz radzeniu sobie z turbulencjami i konfliktami w setkach branż”.

Chociaż zorientowana na analizy branżowe, historie sukcesów klientów i najnowsze informacje o produktach oraz oparta na wystąpieniach kilku kluczowych prelegentów ścieżka przywództwa myślowego jest otwarta dla całej społeczności project44, ścieżka szkoleń produktowych jest dostępna wyłącznie dla klientów firmy. project44 zachęca uczestników do zadawania pytań, aktywnego uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez swoich ekspertów oraz zgłaszania się na interaktywne sesje „przerywnikowe”.

Bart De Muynck, wiceprezes ds. badań firmy Gartner, jest jednym z wielu prelegentów, którzy wystąpią na konferencji Transform. „Zaproszenie do udziału w organizowanej przez project44 konferencji Transform to prawdziwy zaszczyt - mówi De Muynck. - To trudny, ale mimo wszystko ekscytujący czas na omówienie najnowszych trendów w zakresie widoczności transportu w czasie rzeczywistym. Z niecierpliwością czekam na kontakt z klientami i społecznością project44, aby dowiedzieć się więcej o tym, jakie innowacje są obecnie wprowadzane w łańcuchach dostaw”.

Aby zarejestrować się na konferencję i zapoznać z pełnym programem oraz listą prelegentów, kliknij tutaj.

O project44
project44 jest wiodącą na świecie, zaawansowaną platformą, która zapewnia wgląd spedytorom i niezależnym dostawcom usług logistycznych. Platforma ta łączy kluczowe procesy transportowe, automatyzuje je i zapewnia ich transparentność, co przyspiesza zrozumienie i skraca czas potrzebny do przekształcenia dostępnych informacji w działania. Czerpiąc z możliwości platformy wykorzystującej technologię chmury obliczeniowej project44, przedsiębiorstwa zwiększają wydajność operacyjną, obniżają koszty, poprawiają efektywność dostaw i zapewniają swoim klientom doskonałą obsługę podobną do oferowanej przez Amazon. Połączona z ponad 175 tysiącami przewoźników na całym świecie i dysponująca kompleksowym zasięgiem na wszelkie dostępne na rynku urządzenia ELD i telematyczne platforma project44 obsługuje wszystkie rodzaje transportu i spedycji, w tym firmy kurierskie, usługi typu „ostatnia mila”, ładunki LTL, ładunki Volume LTL, transport zbiorowy, transport ciężarówkami oraz transport kolejowy, intermodalny i oceaniczny. Więcej informacji uzyskasz na stronie www.project44.com.

Bollore Logistics
NAVIRETECH
Baltexpo2023_mały

Dziękujemy za wysłane grafiki.