• <
siemens_gamesa_2022

ZMPSiŚ S.A. finalistą konkursu Lider Cyfrowego Biznesu 2015

25.11.2015 07:18 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski ZMPSiŚ S.A. finalistą konkursu Lider Cyfrowego Biznesu 2015

Partnerzy portalu

ZMPSiŚ S.A. finalistą konkursu Lider Cyfrowego Biznesu 2015 - GospodarkaMorska.pl

W czasie odbywającego się w Warszawie w dniach 19-20 listopada 2015 r. pod patronatem ministerstwa Gospodarki - II FORUM LIDERÓW CYFROWEGO BIZNESU ogłoszono finalistów tegorocznej edycji konkursu Lider Cyfrowego Biznesu.

Konkurs ma na celu wyłonienie firmy,której przedstawiciele przejawiają aspiracje do tego by ich wiedza i kompetencje techniczne miały wartość biznesową. Firmy, dla której kluczowym elementem rozwoju jest posiadanie zdolności rozumienia potencjału dzisiejszej technologii, konsekwencji jej użycia i związanego z nią warsztatu zarządzania. Nagradzane są najlepsze praktyki w świecie cyfrowego biznesu, wyłaniani liderzy IT oraz liderzy biznesu, zorientowani na innowacje biznesowe oparte o potencjał technologiczny.

ZMPSiŚ S.A. wraz z Urzędem Dozoru Technicznego i Budimexem, znalazł się w szacownym gronie finalistów w kategorii Cyfrowa transformacja (Digital Transformation). W tej kategorii nagradza się organizację, które skutecznie przeprowadziły kompleksowy program zmian w kluczowych obszarach biznesowych, w którym radykalną rolę odgrywa sposób wykorzystania potencjału cyfrowych technologii. Skuteczność oznacza tutaj nie tylko sprawne zarządzenie złożoną zmianą, ale przede wszystkim realizacja związanych z nią celów biznesowych.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.