• <
PZT_1100x200_gif_2020

STH Cargo zmienia nazwę na Go Logis

STH Cargo zmienia nazwę na Go Logis - GospodarkaMorska.pl

pc

23.02.2017 Źródło: własne

STH Cargo, polska firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym, zmieniła nazwę na Go Logis. Jednocześnie rozpoczęła wdrażanie nowej strategii rozwoju, ukierunkowanej na rozszerzenie zakresu usług logistycznych i znaczące wzmocnienie pozycji na polskim i międzynarodowym rynku spedycyjno-transportowym.

– Zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy firmy w ważnym dla nas momencie. Po ponad 7-letniej obecności na rynku, zdobyliśmy bogate doświadczenie i know-how, pozyskaliśmy wielu klientów. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że jeśli chcemy konkurować z największymi firmami logistycznymi, nie możemy stać w miejscu, musimy się dynamicznie rozwijać. Nowa nazwa firmy – Go Logis i hasło „Zawsze na dobrej drodze“, którego autorami są nasi pracownicy, podkreśla specjalizację, sposób działania i kierunek, w którym konsekwentnie zmierzamy. Chcemy być jedynym operatorem logistycznym wybieranym przez naszych klientów. Będziemy więc rozszerzać ofertę, szczególnie w zakresie drogowego transportu drobnicowego, wzmocnimy spedycję lotniczą i morską. Nastawiamy się także na transport kombinowany – mówi Grzegorz Szenejko, założyciel i właściciel Go Logis.

Wyróżnikiem Go Logis na rynku spedycyjno - transportowym będzie obsługa tzw. „trudnych kierunków“, czyli rynków wschodnich, byłych krajów WNP i bliskowschodnich. Firma, odpowiadając na potrzeby klientów, będzie rozszerzać zasięg geograficzny o kolejne kraje w Europie, Azji i na świecie.

- O naszym sukcesie zawsze będą decydowały wysoka jakość obsługi oraz indywidualne podejście do klientów. Dlatego planujemy zwiększyć zatrudnienie, rozbudowując zespół spedytorów międzynarodowych i przedstawicieli handlowych – podsumowuje Grzegorz Szenejko.

Go Logis Szenejko Sp. J. (wcześniej STH Cargo) to polska dynamicznie rozwijająca się firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym z siedzibą w Białej Podlaskiej. Na rynku spedycyjno-transportowo-logistycznym obecna jest od 2010 roku, kiedy to rozpoczęła działalność jako STH Cargo. W wyniku dynamicznego rozwoju, w 2017 roku firma zmieniła nazwę na Go Logis. Swoim klientom zapewnia  kompleksowe rozwiązania w zakresie międzynarodowego transportu i spedycji drogowej, szczególnie transportu całopojazdowego (FTL) i częściowego (LTL). Go Logis specjalizuje się w obsłudze rynków wschodnich i byłych krajów WNP (Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan, Uzbekistan i Kirgistan) oraz bliskowschodnich (Iran i Turcja), organizuje też transporty do UE i innych krajów na świecie.  Do grona klientów należą firmy z różnych branż, szczególnie budowlanej, rolnej i chemicznej. Go Logis współpracuje z profesjonalnymi przewoźnikami, dysponującymi flotą pojazdów dostosowanych do różnych rodzajów transportów, w tym specjalnych, m.in ADR i do przewozu w temperaturze kontrolowanej. Firma oferuje też usługi transportu ponadnormatywnego, magazynowania oraz spedycji morskiej i lotniczej. Sprawną obsługę klientów zapewnia młody i dynamiczny zespół spedytorów, który współpracuje z agencjami i brokerami celnymi w Europie i Azji. O przewadze konkurencyjnej Go Logis decyduje indywidualne podejście do wykonania każdego projektu i zlecenia. Wysoka jakość obsługi, dostępność i zaangażowanie pracowników są szczególnie cenione przez klientów firmy. Właścicielem i założycielem firmy jest Grzegorz Szenejko, ekspert ds. wymiany handlowej ze Wschodem i krajami WNP.

Źródło:
własne
Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 32425,00 $ tona 0,09% 5 maj
 Cynk 2935,00 $ tona -0,81% 5 maj
 Aluminium 2446,00 $ tona 0,49% 5 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.