Przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej uczestniczyliw spotkaniu z armatorami śródlądowymi. Spotkanie dotyczące przywrócenia żeglugi śródlądowej na Odrze odbyło się w siedzibie Grupy Azoty Zakładów Azotowych w Kędzierzynie – Koźlu.
Reprezentanci resortu, samorządów oraz przedsiębiorcy dyskutowali o możliwościach zacieśnienia współpracy służącej rozwojowi gospodarczemu regionu poprzez zwiększenie nakładów na inwestycje związane z żeglugą śródlądową.
Port Haller tematem rozmów w Kongresie USA
00:04:03
Rekordowy tunel dnie Bałtyku połączy Niemcy i Danię w 2029 roku (wideo)
00:04:15
Największe kontenerowce świata - przegląd
Polski masowiec zderzył się z suwnicą i żurawiami
Bangladesz odmawia przyjęcia rosyjskiego statku z elementami elektrowni jądrowej
Prezesi portów: inwestycje pod kątem militarnym szansą na dodatkowy budżet
Eksperci: skutki gospodarcze brexitu były negatywne, ale bez załamania
10 lat od pierwszej komercyjnej dostawy do Terminala LNG w Świnoujściu
Ocean Network Express uruchamia połączenie kontenerowe z zawinięciami do Gdańska i Gdyni
Indeks CPPI Banku Światowego: dominacja chińskich portów kontenerowych [RAPORT]
Przeładunki portowe a dbałość o Bałtyk. Premiera ważnej publikacji podczas Kongresu Polskie Porty 2030