• <
gryfia_70lat

Grupa SKAT z wyróżnieniem HR Dream Team 2018

ew

30.07.2018 09:46 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Grupa SKAT z wyróżnieniem HR Dream Team 2018

Partnerzy portalu

Grupa SKAT z wyróżnieniem HR Dream Team 2018 - GospodarkaMorska.pl

Na uroczystej Gali HR Day Grupy Pracuj, poświęconej wynikom IV edycji „HR Dream Team 2018”, odebraliśmy wyjątkowe wyróżnienie za projekt SKATway w kategorii „Rozwój talentów w organizacji”. SKAT Transport, wśród nominowanych, jest jedyną firmą z polskim kapitałem i jedyną reprezentującą branżę TSL.


„Wygrywamy na wielu płaszczyznach, przede wszystkim jako pracodawca. Obserwujemy bardzo dobre wyniki absolwentów kolejnych edycji SKATway. Popularność projektu w całej Polsce rośnie z roku na rok, wskazuje na to coraz większa liczba zgłoszeń. Wspólnie ze wszystkimi zaangażowanymi w projekt ekspertami z Grupy SKAT, czujemy satysfakcję z wykorzystywania w praktyce przekazanej przez nas wiedzy i doświadczenia” – mówi twórca projektu Michał Andrószowski, Dyrektor ds. Rozwoju.

„Zawód spedytora jest niezwykle wymagający, podczas SKATway`a staramy się wzmocnić takie cechy jak szybkość podejmowania decyzji, działanie w zespole i znajdowanie rozwiązań w trudnych sytuacjach branżowych” – mówi Kierownik Projektu SKATway Katarzyna Wiślińska.


Czym więc jest nagrodzony projekt SKATway?


SKATway jest kompleksowym projektem szkoleniowym, dzięki któremu osoby nowo przyjęte poznają zasady funkcjonowania zawodu spedytora międzynarodowego.


Organizowany dwa razy do roku, uwzględnia potrzeby kadrowe we wszystkich oddziałach Grupy SKAT. Składa się z trzech etapów, obejmuje teorię oraz praktykę z zakresu transportu i spedycji. W proces szkolenia angażujemy dwanaście działów firmy SKAT, część szkoleń jest prowadzona również przez trenerów zewnętrznych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat SKATway - link https://www.skat.com.pl/kariera/skatway

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.