• <
KONGSBERG_2023

Pomóż nam podjąć decyzję! Za jakie osiągniecie wyróżnimy Stocznię CRIST?

ew

23.11.2020 14:09
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Pomóż nam podjąć decyzję! Za jakie osiągniecie wyróżnimy Stocznię CRIST?

Partnerzy portalu

Pomóż nam podjąć decyzję! Za jakie osiągniecie wyróżnimy Stocznię CRIST? - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

Działają na światowym rynku i produkują najnowocześniejsze statki w Europie. Ich prototypowe, odważne projekty, szturmem zdobywają najważniejsze nagrody w branży. Stocznia CRIST skończyła 30 lat! Z tej okazji, Polskie Forum Technologii Morskich postanowiło przyznać nagrodę specjalną Latarnia Gospodarki Morskiej w kategorii Lider Technologii Morskich. Pomóż nam zdecydować,  które osiągnięcie w historii stoczni było najważniejsze.

Nagroda specjalna Latarnia Gospodarki Morskiej w kategorii Lider Technologii Morskich - za jakie osiągniecię wyróżnimy Stocznię CRIST S.A. z okazji 30-lecia działalności?

65% Statki do budowy morskich farm wiatrowych
Jedyna stocznia w rejonie Morza Bałtyckiego, która zbudowała serię statków samopodnośnych typu jack‐up, do budowy farm wiatrowych na morzu. Jednostki THOR, INNOVATION i VIDAR są znane na całym świecie

17% Statki zero-emisyjne, z napędem elektrycznym
Pionier w budowie statków z napędem elektrycznym. ELEKTRA – pierwszy w Unii Europejskiej w pełni elektryczny, dwustronny prom pasażersko ‐ samochodowy. Statek roku 2018.HERJÓLFUR – RoPax z napędem elektrycznym. Trzeci prom elektryczny jest w trakcie budowy.

17% Efektywne zarządzanie biznesem
W uznaniu umiejętności skutecznego, odważnego i efektywnego zarządzania biznesem, które pozwoliły na bezprecedensowy rozwój średniej wielkości firmy do poziomu największej stoczni produkcyjnej w Polsce i europejskiego lidera w zakresie obiektów pływających typu jack-up.

Głosowanie zakończone

Głosów: 543

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

AVEXON

Dziękujemy za wysłane grafiki.