• <

Polskie porty na Breakbulk Europe w Rotterdamie

Partnerzy portalu

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Od 21 do 23 maja w Rotterdamie, mieście z największym portem nad Morzem Północnym, odbywają się targi branży cargo i transportu morskiego Breakbulk Europe. Na terenach kompleksu wystawowego ponad 600 wystawców przedstawia swoje najnowsze rozwiązania w zakresie ładunków projektowych i breakbulk. Wśród nich nie zabrakło także reprezentantów polskich portów.

Wśród wystawców z Polski jest Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A., który współdzieli stoisko nr 1A42 z Baltic Hub, Vetro oraz Port Gdański Eksploatacja S.A. Wspólnie przedstawiają pełną ofertę handlową dla przyszłych operatorów, armatorów, spedytorów czy gestorów ładunków. Swój punkt wystawowy przygotował również Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Oznaczony jako 2E+031, mieszczący się w Hali 2.2, współdzieli z firmami C. Hartwig, Langowski Logistics, Terramar.

- Ten sposób pozyskiwania klientów, pozwolił naszemu portowi stać się dziewiątym portem w Europie pod względem całkowitego obsłużonego wolumenu ładunkowego oraz największym portem kontenerowym na Morzu Bałtyckim. Breakbulk to dla nas dobre miejsce do tworzenia nowych relacji biznesowych oraz przeprowadzenia szeregu ciekawych rozmów, które są niezbędne, aby zacieśnić współpracę z istniejącymi oraz rozpocząć nową z potencjalnymi klientami - powiedział Michał Stupak, manager klienta w Porcie Gdańsk.

Breakbulk Europe to wydarzenie odbywające się od 1989 roku, którego program dotyczy zagadnień w zakresie transportu morskiego w Europie, obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie, dostarczając zainteresowanym aktualne informacje na temat nowinek w branży. Celem organizatorów jest docieranie z informacjami na temat ruchu cargo oraz łańcucha dostaw do firm, ekspertów oraz innych zainteresowanych. Celem targów jest również stworzenie przestrzeni do rozwoju relacji dla firm w środowisku międzynarodowym i zawierania kontaktów biznesowych.

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.