Morska Stocznia Remontowa ,,Gryfia” S.A. w związku z postępującymi zmianami w przemyśle stoczniowym podejmuje działania usprawniające i modernizujące w celu zapewnienia prawidłowości i efektywności funkcjonowania spółki. Działania te podejmowane są nie tylko z uwzględnieniem interesu ekonomicznego spółki, ale przede wszystkim z poszanowaniem praw zatrudnionych w niej pracowników.
Powyższe oznacza, że wszyscy pracownicy Stoczni, w tym 450 osób zatrudnionych w Zakładzie W Szczecinie i 200 osób zatrudnionych w Zakładzie w Świnoujściu, bez względu
na podejmowane decyzje, będą mieli zapewnione miejsca pracy w MSR ,,Gryfia” S.A.
W ramach przygotowywanego przez Zarząd Stoczni planu modernizacji, przewiduje się pozyskanie nowego doku o parametrach umożliwiających zwiększenie przychodu Stoczni o ponad 40%. Realizowana inwestycja skutkować będzie również koniecznością zatrudnienia dodatkowych pracowników.
Zarząd Morskiej Stoczni Remontowej ,, Gryfia ” SA.
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". Ruszyło głosowanie online
Chiny mają ponad 50 terminali zarządzanych przez AI
Włoska stocznia rozpoczyna budowę kolejnego wycieczkowca dla Crystal
Offshore pod żaglami. MAG zdobywa złoto w regatach PIMEW Offshore Wind Energy Cup
Grand Nord w Gdańsku. Statek, który pomógł odnaleźć Titanica czeka na „drugie życie”
VARD zrealizuje największe w swojej historii zlecenie na statek badawczy do badań głębinowych
OSI Maritime Systems kończy test swojego systemu dla fregaty programu „Miecznik”