• <
port_szczecin_1100x200_2021_top_porty

Nagroda „Symbol Polskiego Sukcesu 2020” dla Portu Gdynia! (foto, wideo)

ew

01.12.2020 15:31 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Nagroda „Symbol Polskiego Sukcesu 2020” dla Portu Gdynia! (foto, wideo)
Nagroda „Symbol Polskiego Sukcesu 2020” dla Portu Gdynia! (foto, wideo) - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. kolejny raz w tym roku doceniony przez niezależne gremia! Dziś rano, w ręce prezesa ZMPG, Adama Mellera, przekazana została nagroda „Symbol Polskiego Sukcesu 2020”. To szczególne wyróżnienie firm i instytucji, których marka stała się reprezentatywna i wyróżnia się na tle całej branży.

Symbol 2020, to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od 10 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

"Symbole" są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorują firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży oraz wyróżniające się jakością zarządzania i działania. Celem programu jest także umożliwienie zaawansowanej formy promocji firm i instytucji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej przez pokazanie na forum ogólnopolskim ich osiągnięć i perspektyw w dziennikach: „Rzeczpospolitej” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Jak argumentował tegoroczną decyzję Jakub Lisiecki, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” w Rzeczpospolitej: "Kapituła uznała przede wszystkim skalę i rozmach inwestycyjny, który towarzyszy przedsięwzięciom realizowanym przez ZMPG. Koronnym przedsięwzięciem jest oczywiście budowa planowanego Portu Zewnętrznego za olbrzymią kwotę 3,2 mld zł. Należy wziąć pod uwagę także inwestycje towarzyszące, takie jak chociażby magazyn wysokiego składowania czy aspekt aktywności przy budowie Drogi Czerwonej, co jest wybitnym akcentem rozwoju całej infrastruktury, zarówno miasta, portu jak i szeroko pojętej gospodarki całego kraju. (...) Port realizuje fantastyczne projekty inwestycyjne, które są de facto punktem odniesienia dla wielu polskich branż i firm. Warto też podkreślić, że Port Gdynia jako jedyny z polskich portów sięgnął po nagrodę Symbolu. Kapituła zwróciła również uwagę na fakt prowadzenia przez Port Gdynia polityki zrównoważonego rozwoju. Bardzo istotnym czynnikiem była też akcja #dzielmysiedobrem przeprowadzona w trudnych czasach pandemii. Poprzez zakup respiratorów i potrzebnego sprzętu medycznego, port w istotny sposób wspierał lokalną społeczność".

"Otrzymujemy tę nagrodę drugi raz. Niebywale nas cieszy, że Port Gdynia postrzegany jest jako firma, która utrzymuje pewien poziom i nieskromnie mówiąc jest wzorem dla kilku innych. Podczas ubiegłorocznej gali mieliśmy okazję poznać naprawdę wybitnych laureatów "Symboli". Utrzymuje nas to w przekonaniu, że nagroda ta jest jednoczesnym zobowiązaniem firmy, żeby utrzymywać kierunek rozwoju, który obraliśmy" - przyznaje Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia SA.

Laureaci programu to firmy i instytucje, które cechują się innowacyjnością, rozumieją rolę prestiżu w budowaniu silnej pozycji w branży oraz stale przekształcają swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencjach. Podczas każdej edycji programu Symbol wśród laureatów figuruje wiele znaczących marek, łącznie z najbardziej rozpoznawalnymi podmiotami w kraju. Spółki giełdowe, spółki Skarbu Państwa, światowe koncerny, najważniejsze Polskie jednostki naukowe, przedstawiciele strategicznych branż, liderzy innowacyjności – zdobycie Symbolu oznacza dołączenie do tego grona.

Gospodarka Morska
Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150
okmarit_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 35671,00 $ tona -0,25% 28 lip
 Cynk 2951,00 $ tona 0,10% 28 lip
 Aluminium 2516,00 $ tona 0,76% 28 lip
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.