• <
BOTA_2023

My Balticon – nowa usługa firmy Balticon

jb

01.02.2023 14:55

Partnerzy portalu

My Balticon – nowa usługa firmy Balticon - GospodarkaMorska.pl
Il. MyBalticon

Balticon to firma zajmująca się usługami w zakresie kontenerów morskich, oferująca sprzedaż, wynajem i modyfikację kontenerów, a także serwis oraz transport kontenerów pomiędzy portami a nadawcami/odbiorcami towarów. To właśnie z transportem kontenerów związana jest najnowsza usługa My Balticon. 

Dział transportu to jeden z najważniejszych filarów firmy Balticon. Realizuje on transport drogowy krajowy w Polsce i transport międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej. 50-cio osobowy zespół każdego dnia dba o to, aby wszystkie kursy były realizowane płynnie i na czas, a komunikacja z klientami, przewoźnikami i kierowcami była jak najbardziej sprawna. 

Komfort i bezpieczeństwo klientów oraz kierowców współpracujących z firmą jest bardzo ważny dlatego Balticon nieustannie poszukuje nowych rozwiązań. Flota dysponuje nowoczesnymi samochodami ciężarowymi, a co za tym idzie wszystkie pojazdy są wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Samochody ciężarowe posiadają europejskie standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO6. Dla usprawnienia całego procesu związanego z koordynacją ruchu kontenerowego, Balticon korzysta z aplikacji własnego autorstwa, które przyspieszają procesy związane z obsługą transportu kontenerowego. W ramach usprawnienia działania systemu komunikacji firma stawia na ciągły rozwój. 

Idąc naprzeciw potrzebom klientów, Balticon wprowadził usługę dotąd niespotykaną na polskim rynku transportowym jaką jest My Balticon. Jako jedni z pierwszych stworzyli panel, który umożliwia stały dostęp do podglądu kursów. To co wyjątkowo wyróżnia My Balticon to dostęp do mapy live w czasie rzeczywistym, która pozwala na dokładne śledzenie kursów. Bieżąca pozycja kierowcy realizującego transport jest widoczna w postaci pinezki na mapie. Dodatkowo usługa oferuje pełną  informację na temat kierowcy realizującego transport, numer kontenera oraz status i godzinę podstawienia w miejscu docelowym. 

Kolejną zaletą nowej usługi My Balticon to stały dostęp do podglądu zleceń i historii przejazdów. Dodatkowo telefon alarmowy Balticon jest również dostępny 24/7 - dzięki temu kierowcy mają stały kontakt z opiekunami. Zwiększa to bezpieczeństwo klientów oraz kierowców. Usługa jest przejrzysta i wygodna w użytkowaniu. 

Usługę My Balticon można znaleźć na stronie www.balticon24.com. Dostęp do panelu dostępny jest również w wersji mobilnej. To nie wszystko! Balticon stawia na efektywność i ciągły rozwój. Prace nad systemem nieustannie trwają dzięki czemu oferowana usługa stale się rozwija  niedługo panel zostanie poszerzony o dodatkowe możliwości! Balticon zaprasza do kontaktu ze swoim opiekunem lub pod adresem kontakt@balticon.pl by już dziś korzystać ze wszystkich dostępnych możliwości!

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.