• <
siemens_gamesa_2022

Kino Letnie na Stogach - tak się bawiliście. Co jeszcze w programie? [WIDEO, ZDJĘCIA]

23.08.2022 15:36
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Kino Letnie na Stogach - tak się bawiliście. Co jeszcze w programie? [WIDEO, ZDJĘCIA]

Partnerzy portalu

Kino Letnie na Stogach - tak się bawiliście. Co jeszcze w programie? [WIDEO, ZDJĘCIA] - GospodarkaMorska.pl
Fot. GospodarkaMorska.pl

Kino Letnie to projekt organizowany już po raz trzeci wspólnie przez DCT Gdańsk i Port Gdańsk. Sprawdziliśmy, jak się bawiliście na ostatnim seansie. Przypominamy również, co jeszcze w programie. 

Seanse na plaży przy szumie fal i z jedynym takim widokiem - na DCT Gdańsk, największy terminal kontenerowy na Morzu Bałtyckim, jeden z najbardziej charakterystycznych krajobrazów portowych Gdańska.

– Trwa piękne lato na plaży Stogi, mieszkańcy mogą się tu zbierać i cieszyć dobrym kinem – mówi Charles Baker, dyrektor generalny DCT Gdańsk. – Cieszymy się, że inicjatywa jest bardzo popularna zarówno wśród gdańszczan, jak i wśród turystów z całej Polski – dodaje Anna Drozd, rzecznik Portu Gdańsk. 

Podczas tegorocznej edycji Kina Letniego na Stogach publiczność oglądała znane i lubiane produkcje, m.in. "Kosmiczny mecz-Nowa era", "Tenet", "Włoskie wakacje", a w ostatni piątek, obsypany nagrodami i nominacjami, hiszpański obraz "Szef Roku" z błyskotliwą rolą Javiera Bardema.

Kto nie miał okazji wziąć udziału w bezpłatnych projekcjach filmowych na Stogach, wciąż ma szansę w środę 24 sierpnia i piątek 26 sierpnia. 

Kino Letnie Stogi - program:

> 24.08 - "I tak cię kocham" - reż. Michael Showalter - godz. 21.30
> 26.08 - koncert Gośki Bańki - godz. 20.00
> 26.08 - "Na noże" - reż. Rian Johnson - godz. 21.30

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.