• <

Kręci cię morze? Wygraj 10 tysięcy

sons

18.06.2020 09:25 Źródło: gdynia.pl
Strona główna Kręci cię morze? Wygraj 10 tysięcy
Kręci cię morze? Wygraj 10 tysięcy - GospodarkaMorska.pl

Jeśli kręci Cię morze i kręcenie filmów – teraz możesz wygrać 10 tysięcy złotych na realizację reklamy razem z ekspertami. Rusza konkurs na najlepszy pomysł krótkiego wideo związanego z gospodarką morską.

„Morze mnie kręci” - to tytuł konkursu, który mówi wszystko. Jeśli morze to dla ciebie coś więcej niż tylko zbiornik wodny, a kamera nie jest ci obca, to teraz możesz zdobyć finansowanie na swoje dzieło. To już piąta edycja konkursu.

Autor najlepszego pomysłu na film promujący gospodarkę morską otrzyma 10 tysięcy złotych, które będą przeznaczone na realizację własnego pomysłu. Wcześniej twórcy pięciu najlepszych propozycji wezmą udział w cennych warsztatach w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Zajęcia poprowadzą m.in. Filip Marczewski, reżyser i scenarzysta, wykładowca Szkoły Wajdy i Gdyńskiej Szkoły Filmowej oraz Jan Majle - copywriter, autor wielu kampanii reklamowych, odpowiedzialny za kreację komunikacji czołowych marek obecnych na polskim rynku.

Konkurs filmowy „Morze mnie kręci” jest kierowany do osób w wieku od 20 do 35 lat. Zgłaszać można się do 14 lipca. Konkurs jest organizowany w ramach Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2020 przez miasto Gdynia oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni.

Premiera zwycięskiej produkcji zaplanowana jest na 9 października 2020 w ramach Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2020.

Źródło:
gdynia.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.