• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Dzień Kierowcy Zawodowego z udziałem gdyńskich terminali

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Dzień Kierowcy Zawodowego z udziałem gdyńskich terminali

Partnerzy portalu

gdynia kontenery
Fot. GospodarkaMorska.pl

W Gdyni odbędą się, 10 maja, obchody Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego. To odbywające się od 2016 roku wydarzenie powstało z inicjatywy dwóch podmiotów, Organizacji Kierowców Zawodowych (UICR) oraz Organizacji Przewoźników Drogowych (IRU). Jego celem jest m.in. podkreślenie pracy kierowców i jej znaczenia dla gospodarki. Z tej okazji odbędą się bezpłatne badania zdrowotne sponsorowane przez gdyńskie terminale portowe.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych. Sponsorami i zarazem partnerami wydarzenia są Hutchison Ports Gdynia, Baltic Container Terminal Gdynia oraz Hes International.

W związku z tym dniem odbędą się bezpłatne badania w zakresie m.in. EKG, PSA, pomiaru glukozy, cholesterolu i ciśnienia krwi, czy też ryzyka zachorowań serca i oceny ukrwienia kończyn dolnych. Wszystkie badania zostaną podsumowane, aby ocenić stan zdrowia każdego z kierowców, który weźmie w nich udział. Badania wykonają Telemedycyna Polska i Fundacja eZdrowie.

Badania odbędą się 10 maja 2024 roku w godz. 8.00-16.00 na parkingu przy biurowcu Morski Port, przy ul. Janka Wiśniewskiego 31 w Gdyni.


bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.