W najbliższy wtorek, 28 lipca w siedzibie Centralnego Wodociągu Żuławskiego w Nowym Dworze Gdańskim członek Zarządu Województwa Pomorskiego Józef Sarnowski oraz Zarząd Centralnego Wodociągu Żuławskiego podpiszą aneks, dzięki któremu zostanie zwiększona pula środków unijnych możliwych do wykorzystania w ramach projektu: „Poprawa jakości oraz ograniczenie strat wody w Centralnym Wodociągu Żuławskim” – etap I”.
Podpisanie aneksu rozpocznie się o godz. 12.00.
Dzięki dodatkowym środkom unijnym, w kwocie prawie 1,5 mln zł, Centralny Wodociąg Żuławski planuje budowę syfonu magistrali wodociągowej pod rzeką Nogat. Urządzenie służy do przesyłu wody na teren gmin położonych na terenie Żuław i Mierzei Wiślanej. Równocześnie przeprowadzony zostanie remont istniejących komór zasuw oraz wyłączony
z użytku zostanie stary wyeksploatowany syfon przebiegający obecnie również pod rzeką Nogat. Projektowana magistrala będzie budowana głównie w technologii bezwykopowej. Wartość całego zadania szacowana jest na kwotę ponad 2,5 mln złotych.
Podstawowym zadaniem realizowanego projektu pn. „Poprawa jakości oraz ograniczenie strat wody w Centralnym Wodociągu Żuławskim” – etap I” jest budowa nowej Stacji Uzdatniania Wody w Ząbrowie. W ramach projektu wykonano ponadto monitoring na 10 punktach węzłowych magistralnej sieci wodociągowej oraz na 20 studniach ujęcia wody
w Letnikach. W efekcie realizacji projektu 73 200 osób już korzysta z ulepszonego zaopatrzenia w wodę oraz z systemu monitoringu wpływającego na ograniczenie strat wody, a rozszerzenie projektu o budowę syfonu zwiększy gwarancję niezakłóconej ciągłości dostaw wody.
Po poszerzeniu zakresu realizacji projektu termin zakończenia całego zadania inwestycyjnego zostanie wydłużony do końca listopada 2021 r. Projekt finansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?
Największe samochodowce w historii Sallaum Lines
Położono stępkę pod pierwszy z serii kanadyjskich niszczycieli typu River