• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

CMA CGM inwestuje w klub piłkarski

jm

15.11.2022 21:18

Partnerzy portalu

CMA CGM inwestuje w klub piłkarski - GospodarkaMorska.pl
Fot. CMA CGM

Żeglugowy gigant CMA CGM będzie jednym z głównych sponsorów klubu piłkarskiego Olympique Marsylia, który występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji.

Olympique Marsylia jest jednym z najbardziej znanych francuskich klubów piłkarskich. Obecnie drużyna zajmuje 4. miejsce we francuskiej ekstraklasie. W tym sezonie marsylczycy występują także w elitarnej Lidze Mistrzów. Już wkrótce na koszulkach piłkarzy Olympique pojawi się logo nowego sponsora, którym zostało jedno z największych przedsiębiorstw żeglugowych świata – CMA CGM.

Dotychczasowym sponsorem, który reklamował się na koszulkach piłkarzy z Marsylii, była zajmująca się internetową sprzedażą samochodów firma Cazoo. Logo CMA CGM zawita na trykoty w lipcu 2023 roku. Umowa będzie obowiązywać przez dwa sezony. Nie ujawniono szczegółów finansowych porozumienia. W ramach kontraktu CMA CGM uzyska także przestrzenie reklamowe na terenie stadionu Orange Velodrome w Marsylii oraz w należącym do klubu centrum treningowym im. Roberta Louisa-Dreyfusa, jak również we wszystkich klubowych materiałach PR.

CMA CGM to jedna z największych na świecie firm żeglugowych. W Marsylii znajduje się główna siedziba koncernu.


bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.