Eksporter LNG z Houston, Cheniere Energy, powiedział, że wznowił normalną działalność w obiekcie LNG Sabine Pass po huraganie Laura.
Firma potwierdziła ponowne uruchomienie krótkim oświadczeniem w mediach społecznościowych w środę, 9 września.
Wcześniej firma informowała, że w wyniku huraganu Laura nie doszło do znaczących uszkodzeń obiektu LNG Sabine Pass.
Firma podjęła się kompleksowej oceny obiektu i operacyjnej instalacji skraplania Sabine Pass oraz aktywów rurociągu, które na koniec ubiegłego miesiąca nie wykazały żadnych znaczących uszkodzeń.
Wykonawca EPC Bechtel wkrótce wznowił budowę szóstego zakładu do skraplania i trzeciego projektu nabrzeża.
Cheniere rozbudowuje swój obiekt składający się z pięciu zakładów o kolejny oraz pomost, aby zwiększyć elastyczność operacyjną. Rozbudowa zwiększy zdolność skraplania Sabine Pass do 30 mln ton / rok.
Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?
Największe samochodowce w historii Sallaum Lines
Położono stępkę pod pierwszy z serii kanadyjskich niszczycieli typu River