• <
nauta_2024

Bilfinger dołącza do Niderlandzkiej Izby Gospodarczej

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Bilfinger dołącza do Niderlandzkiej Izby Gospodarczej

Partnerzy portalu

Fot. Bilfinger

Firma Bilfinger, globalny lider w dziedzinie usług przemysłowych, z dumą ogłasza dołączenie do Niderlandzko-Polskiej Izby Gospodarczej.

To strategiczne posunięcie nie tylko umacnia naszą pozycję na rynku polskim, ale także nawiązuje do naszych głębokich niderlandzkich korzeni wywodzących się z firmy Tebodin, która od lat jest integralną częścią grupy Bilfinger.

Współpraca z Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarczą to kolejny krok w umacnianiu relacji pomiędzy Polską a Niderlandami, wspierając wymianę handlową i rozwój gospodarczy obu krajów. Dołączenie do Izby otwiera przed firmą Bilfinger nowe możliwości współpracy, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia w dążeniu do innowacyjnych rozwiązań przemysłowych.

– Cieszę się, że jako Bilfinger możemy rozpocząć współpracę z NPCC w tak szacownym gronie Przedsiębiorców, z którymi łączą nas korzenie wynikające z pochodzenia firmy Tebodin zaliczającej się do naszej grupy. Będziemy skupiać się na zapewnieniu wsparcia opierającego się na naszym głębokim rozumieniu potrzeb inwestorów oraz lokalnemu doświadczeniu naszych inżynierów i ekspertów tworzących grupę Bilfinger – podsumował Marcin Głuszyk, Dyrektor Działu Business Development w Bilfinger

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.