• <
gryfia_70lat

80 Sunreef Power Kokomo

jm

07.08.2021 13:11 Źródło: Inf. prasowa

Partnerzy portalu

80 Sunreef Power Kokomo  - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef Yachts

80 Sunreef Power Kokomo to nowy, przeznaczony do dalekomorskich podróży katamaran motorowy.

Power Kokomo to 80-stopowy jacht, który może służyć za morski dom dla 5-osobowej rodziny. Jest wyposażony w dwa silniki o mocy 1200 koni mechanicznych. Został zaprojektowany z myślą o prywatnych rejsach po Morzu Śródziemnym i Karaibach w komfortowych i luksusowych warunkach.

Wystrój wnętrz Kokomo zdobył uznanie w konkursie DNA Paris Design Awards 2021. Stanowi on połączenie jasnych kolorów i naturalnych tkanin. Właściciele jachtu postanowili odzwierciedlić wystrojem atmosferę tropikalnej plaży z beżowymi odcieniami, eukaliptusowymi fornirami i lnianą tapicerką. Salon to ciepła i jasna przestrzeń do wypoczynku. Kuchnia została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt oraz – zaprojektowaną na życzenie właściciela – wyspę kuchenną z wysuwanym, obrotowym, 55-calowym telewizorem.

Na prawej burcie umieszczona została przestrzeń wypoczynkowa z dużą sofą i specjalnie zaprojektowanymi stolikami kawowymi. Przy tarasie frontowym jest także jadalnia przeznaczona dla 8 osób i miejsce do wypoczynku z kanapą w kształcie litery L.

W obszernej kabinie właściciela znalazło się łóżko king-size, sofa, garderoba, duża łazienka, kabina VIP i dwie duże kabiny gościnne, wszystkie utrzymane w plażowym stylu z rattanowymi elementami wykończenia. Kokpit rufowy Kokomo rozciąga się na całą szerokość jednostki. Oferuje przestrzeń do wypoczynku. Pod nią znajduje się garaż, w którym może znaleźć się m.in. skuter wodny, oraz stacja do tankowania. W kokpicie znajduje się także duży stół i leżaki.

Ponton można wygodnie przetransportować i zwodować dzięki hydraulicznej platformie rufowej. Po jej opuszczeniu platforma daje także dodatkowe miejsce do opalania i sportów wodnych.

Pokład słoneczny katamaranu jest otwarty i zapewnia komfortowe warunki do wypoczynku. Na nim znalazły się też bar z grillem oraz jadalnia. Na taras dziobowy Kokomo można przejść bezpośrednio z salonu.

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.