• <
escort_980x120_gif_2020

Nowy koncept Sunreef Yachts: Wyższy poziom innowacji

ac

20.07.2021 12:45 Źródło: informacja prasowa
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Nowy koncept Sunreef Yachts: Wyższy poziom innowacji

Partnerzy portalu

Nowy koncept Sunreef Yachts: Wyższy poziom innowacji - GospodarkaMorska.pl
fot. Sunreef Yachts

Od pierwszego dnia działalności, Sunreef Yachts pozycjonuje się jako lider w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów. Stocznia wprowadziła jedne z najbardziej niezwykłych projektów w branży wielokadłubowców, w tym pierwszy na świecie katamaran z pokładem słonecznym. Zaprezentowany w 2003 roku przez założyciela i prezesa firmy, Francisa Lappa, pierwszy luksusowy jacht Sunreef Yachts narodził się z innowacyjnego planu aranżacji wnętrz, zanim nabrał ostatecznego kształtu.

Dzisiaj, Sunreef Yachts przedstawia projekt aranżacji wnętrz nowej linii luksusowych katamaranów o długości 60-90 stóp, nad którym prace trwały przez ostatnie trzy lata. Dzięki ogromnej przestrzeni życiowej, koncept proponuje nowe spojrzenie na architekturę wielokadłubowców.

Projekt wykorzystuje objętość kadłubów i łącznika do uzyskania ogromnej przestrzeni życiowej. Dzięki temu, zakwaterowanie gości uzyskuje zwiększoną przestrzeń o nieskończonych możliwościach aranżacji. Do wyróżniających się cech konceptu należy również imponująca platforma rufowa.
Dzięki innowacyjnemu projektowi pokładu głównego, salon jachtu posiada przeszklenia na całej wysokości i otwiera się szeroko na burty oraz kokpit rufowy. Wszystkie przestrzenie oferują pełną swobodę aranżacji i wykończenia. Rufowa strefa wypoczynkowa rozciąga się na całą szerokość jachtu, ale można ją również zamknąć za pomocą przesuwnych drzwi.
Na pokładzie słonecznym znaleźć się może imponująca kabina armatorska z panoramicznym widokiem, a także duża strefa relaksu i fitness.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.