• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef Power Otoctone 60 - jacht na miarę

ac

17.06.2021 15:33 Źródło: inf. prasowa

Partnerzy portalu

Sunreef Power Otoctone 60 - jacht na miarę - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef Yachts

Niedawno zwodowany w stoczni Sunreef Yachts jacht 60 Sunreef Power Otoctone 60 to ekskluzywny katamaran motorowy, cechujący się zaawansowaną technologią, niezrównanym komfortem oraz wnętrzami wykończonymi na miarę.

Zamówiony przez stałego klienta firmy i właściciela 80 Sunreef Power Otoctone 80, luksusowy katamaran dołącza do odnoszącego sukcesy czarterowego biznesu.

W obszernym kokpicie rufowym goście Otoctone 60 mogą cieszyć się strefą jadalną wyposażoną w automatycznie regulowany stół, dużą leżankę oraz bar.

Po całkowitym otwarciu szklanych drzwi w kokpicie rufowym, powstaje ogromna półotwarta przestrzeń połączona z salonem na głównym pokładzie. Właściciel Otoctone 60 zdecydował się na aranżację salonu podzieloną na strefę jadalną na lewej burcie oraz miejsce do wypoczynku na prawej burcie.

Dzięki 3-kabinowej konfiguracji wnętrz, Otoctone 60 zapewnia zakwaterowanie dla 6 gości. Dwie identyczne kabiny gościnne znajdują się w dziobowej części prawego i lewego kadłuba – obie wyposażone w dwuosobowe łóżka i przestronne łazienki.

Znajdująca się na lewej burcie elegancka kabina właściciela posiada łóżko typu king-size, duży telewizor, toaletkę i garderobę.

Łazienka utrzymana jest w nowoczesnej i stonowanej estetyce, która odzwierciedla charakterystyczny styl jachtu.

Na pokładzie słonecznym zlokalizowana jest rozległa strefa wypoczynkowa z dużą sofą w kształcie litery L i leżankami otaczającymi stół jadalny o regulowanej wysokości. Po lewej stronie umieszczono bar z grillem, lodówką i kostkarką do lodu.

W garażu rufowym Otoctone 60 zmieści się skuter i sprzęty wodne oraz stacja do tankowania. Platforma hydrauliczna katamaranu służy do transportu pontonu, a po obniżeniu sprawdzi się jako strefa wypoczynkowa z łatwym dostępem do wody.


Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.