• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef Yachts otrzymuje dwie prestiżowe nagrody

ac

06.05.2021 15:28 Źródło: inf.prasowa

Partnerzy portalu

Sunreef Yachts otrzymuje dwie prestiżowe nagrody - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef Yachts

Sunreef Yachts, światowy lider w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made”, otrzymał dwie prestiżowe nagrody.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP

Stocznia Sunreef Yachts z dumą informuje o otrzymaniu Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Nagroda w kategorii „Międzynarodowy sukces” została wręczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej prezesowi i założycielowi firmy, Francisowi Lappowi podczas oficjalnej ceremonii, która zgromadziła finalistów konkursu w Pałacu Prezydenckim.

UIM ENVIRONMENTAL AWARD

Stocznia Sunreef Yachts otrzymała właśnie prestiżową nagrodę od organizacji Union Internationale Motonautique. Opracowany przez firmę system paneli słonecznych został uznany za najbardziej innowacyjną ekologiczną technologię dla jachtów motorowych.

Założona w 1922 roku i mająca siedzibę w Monako organizacja UIM jest światowym organem zarządzającym działaniami związanymi z jachtingiem motorowym.
UIM Environmental Award to inicjatywa wyróżniająca wybitnych liderów i przedsiębiorstwa, które odznaczają się innowacyjnością i wizją w swych działaniach na rzecz środowiska.

- Jesteśmy niezwykle dumni z tego osiągnięcia, ponieważ nagradza ono nasze wysiłki w dziedzinie zrównoważonego jachtingu. Wierzę, że nasz zintegrowany system paneli słonecznych może przyczynić się do pozytywnej zmiany na rzecz środowiska naturalnego i chciałbym podziękować UIM za docenienie potencjału tej innowacyjnej technologii - powiedział Francis Lapp, założyciel i prezes Sunreef Yachts

System paneli słonecznych Sunreef Yachts Eco jest jedyną w przemyśle morskim technologią fotowoltaiczną pozwalającą na integrację z kompozytowymi elementami konstrukcyjnymi. Opracowany przez dział badań i rozwoju stoczni system pozwala na instalację paneli słonecznych na zakrzywionych strukturach jachtu, maksymalizując tym samym efektywność energetyczną jednostek w skali niespotykanej dotąd w świecie jachtingu.


Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.