• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef Yachts prezentuje pierwsze zdjęcia Sunreef 70 Ginette

ac

15.04.2021 11:40 Źródło: inf.prasowa
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Sunreef Yachts prezentuje pierwsze zdjęcia Sunreef 70 Ginette

Partnerzy portalu

Sunreef Yachts prezentuje pierwsze zdjęcia Sunreef 70 Ginette - GospodarkaMorska.pl
fot. mat.prasowe

Sunreef Yachts prezentuje pierwsze zdjęcia Sunreef 70 Ginette. Niedawno zwodowany luksusowy katamaran żaglowy odznacza się wyrafinowanym wystrojem wnętrz, najwyższym komfortem na pokładzie i niezawodnymi osiągami.

Funkcjonalna aranżacja wnętrz jednostki zapewnia wygodne zakwaterowanie dla ośmiorga gości. Znajdująca się na lewej burcie obszerna kabina właściciela wyposażona została w duże podwójne łóżko z aksamitnym pikowanym wezgłowiem, toaletkę oraz elegancką łazienkę.

Na prawej burcie znajduje się kabina VIP z garderobą i biurkiem, a także kabina gościnna z rozsuwanym podwójnym łóżkiem.

Będący połączeniem nowoczesności i klasyki wystrój wyróżnia się licznymi aksamitnymi i mosiężnymi akcentami. Dominującym kolorem wyposażenia łazienkowego jest czarny mat, pasujący do klasycznej czarno-białej mozaiki podłogowej.

W salonie na głównym pokładzie jachtu stworzono przestrzeń wypoczynkową z dużą sofą, chłodziarką do win oraz przytulnym miejscem do czytania. Znajdujący się w salonie stół o regulowanej wysokości może służyć również jako przedłużenie sofy. Na prawej burcie znajduje się główna kuchnia jachtu, wyposażona w najlepszej jakości urządzenia kuchenne i obszerne schowki. Po środku salonu zlokalizowana jest wyspa kuchenna dzieląca salon i kuchnię, która kryje w sobie wysokiej jakości sprzęt restauracyjny oraz wysuwany telewizor.

Imponujący kokpit rufowy Sunreef 70 Ginette stanowi idealne miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Przestrzeń wyposażono w grill i bar, a także platformę hydrauliczną dodatkowo powiększającą kokpit. Taras dziobowy jachtu posiada duże materace do opalania, miejsce do odpoczynku osłonięte od wiatru oraz schowek na sprzęt do nurkowania. Na pokładzie słonecznym Sunreef 70 Ginette znajduje się otwarta przestrzeń z leżakami do opalania oraz dużą sofą.

Kabiny załogi znajdują się w rufowej części kadłuba i wraz z mesą oferują wygodne zakwaterowanie.

Parametry jachtu:

Długość - 21,4m

Szerokość - 10,8m

Powierzchnia ożaglowania - Grot - 160m2, Genua - 120m2

Silniki - 2 x 180 HP - 2 x 225 HP

Zbiorniki paliwa - 2000 l (528.34 US gal) - 4000 l (1056.69 US gal)

Zbiorniki wody - 1600 l (422.68 US gal)


taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.