• <
escort_980x120_gif_2020

Luksus w pełnym wydaniu. Zobacz pokład Sunreef 80 Grayone

ac

21.05.2021 15:10 Źródło: inf.prasowa
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Luksus w pełnym wydaniu. Zobacz pokład Sunreef 80 Grayone

Partnerzy portalu

Luksus w pełnym wydaniu. Zobacz pokład Sunreef 80 Grayone - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef Yachts

Sunreef Yachts prezentuje zdjęcia luksusowego jachtu Sunreef 80 Grayone. Ten wyjątkowy katamaran odznacza się doskonałą jakością wykończenia i wyszukanym stylem, który podkreślają antracytowo-szare kadłuby i nadbudowa. Spersonalizowane wnętrza jednostki zapewniają niezrównany komfort zarówno podczas prywatnych wypraw, jak i podróży czarterowych.

Znajdujący się na głównym pokładzie katamaranu wypełniony naturalnym światłem salon dzieli się na dwie strefy: jadalną na lewej burcie oraz wypoczynkową, na prawej burcie. W części frontowej salonu umieszczono bar z łatwym dostępem do pokładu dziobowego jachtu.

Osłonięty od słońca i wiatru kokpit rufowy osiąga imponującą szerokość 11,5 metrów. Rozległa przestrzeń pomieści stół jadalny o regulowanej wysokości, ruchomą sofę i fotele oraz obszerne leżaki i moduł barowy.

Zaprojektowana na zamówienie platforma hydrauliczna oferuje fantastyczne miejsce do relaksu i sportów wodnych.

Pełen komfort

Pokład słoneczny obejmuje dużą przestrzeń do wypoczynku, spożywania posiłków na świeżym powietrzu i kąpieli słonecznych oraz bar z panoramicznym widokiem. Grayone posiada karbonowy maszt i bom z systemem do wodowania skuterów wodnych.

Będące eleganckim połączeniem akcentów szarości, czerni i koniakowego brązu, pięknie urządzone wnętrza zapewnią luksusowe zakwaterowanie dla 8 gości w 4 kabinach. Luksusowa kwatera właściciela została wyposażona w sofę, podwójne łóżko, garderobę oraz łazienkę z łaźnią parową.

Dwie dwuosobowe kabiny gościnne rozmieszczone w dziobowych częściach lewego i prawego pływaka gwarantują komfortowe warunki podróżowania oraz praktyczną aranżację schowków. Na pokładzie do dyspozycji jest także dwuosobowa kabina z pojedynczymi łóżkami. Kuchnia katamaranu jest wyposażona w przestronną chłodzoną spiżarnię, zamrażarki pod pokładem oraz najlepszej jakości sprzęt, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Wyposażenie sportowe na pokładzie obejmuje skuter wodny, narty wodne, nadmuchiwany basen morski, nadmuchiwaną platformę, paddleboard i sprzęt fitness.


Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.