• <
konferencj_platforma_lng_2023

Wynajmij biuro z widokiem na Port

ac

08.04.2021 08:47 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Wynajmij biuro z widokiem na Port - GospodarkaMorska.pl
fot. mat.prasowe

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oferuje wynajem atrakcyjnych powierzchni biurowych w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii, w budynku „Akwarium”, przy ul. Czechosłowackiej 3 w Gdyni.

Akwarium to nowoczesny budynek biurowy klasy B+ usytuowany w postoczniowej części Gdyni. 11-kondynacyjny, zmodernizowany obiekt został oddany do użytkowania w 2012r. Wysoki standard wykończenia, przeszklenia oraz optymalny dostęp światła dziennego zapewniają komfortowe warunki pracy. Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny, a dodatkowymi atutami są sale konferencyjno-szkoleniowe,  w tym sala na X piętrze z widokiem na Port oraz bistro na parterze.

Najemcami biurowca są firmy działające w obszarze gospodarki morskiej - głównie z branży stoczniowej, projektowej, logistycznej i pokrewnych.

Do wynajęcia całe kondygnacje np.: I piętro– 869,9 m2, II piętro – 866,3 m2, jak również mniejsze przestrzenie np. IV piętro - 391,30 m2. Dla tych najbardziej wymagających, mamy do zaoferowania biura na X-piętrze (317,08 m2 ): wnętrza z nowoczesnym, stoczniowym designem, w pełni umeblowane, nadają się do użytkowania bez ponoszenia dodatkowych nakładów. 

Dogodna lokalizacja Bałtyckiego Portu Nowych Technologii pozwala na pełne korzystanie z gdyńskiej oferty handlowo-usługowej, kulturalnej, turystycznej oraz gastronomicznej.  Możliwość dojazdu zarówno prywatnym transportem (do dyspozycji ponad 270 naziemnych miejsc postojowych), jak również komunikacją miejską (bliskość przystanków autobusowych, trolejbusowych, stacji kolejowej).


Zapraszamy do kontaktu:

Jolanta Kata  

e-mail: j.kata@strefa.gda.pl

tel: 605 566 040


Tagi:
biuro, port, gdynia
Bollore Logistics
NAVIRETECH

Dziękujemy za wysłane grafiki.