• <
KONGSBERG_2023

Warta zabezpiecza przyszłość innowacji branży morskiej [wideo]

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Warta zabezpiecza przyszłość innowacji branży morskiej [wideo]

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

W świetle dynamicznego rozwoju różnych sektorów gospodarki morskiej, zabezpieczenia finansowe stają się centralnym punktem dyskusji. W rozmowie z Markiem Lewandowskim z Warty pytamy o udział firmy w ubezpieczaniu przedsięwzięć branży.

Warta, mająca wieloletnie doświadczenie we współpracy z gospodarką morską, oferuje kompleksowy wachlarz produktów ubezpieczeniowych, dedykowanych do wszystkich kluczowych segmentów branży.

– Ubezpieczamy krajowych armatorów, ubezpieczamy ryzyka budowy oraz remontów statków w polskich stoczniach, ubezpieczamy dysponentów ładunków, ubezpieczamy także polską branżę offshore – podkreśla Marek Lewandowski.

Rozmawialiśmy również o planach dotyczących ubezpieczeń morskich farm wiatrowych. Warta potwierdza swoje zaangażowanie w prężnie rozwijającą się transformację energetyczną.

– Już w tej chwili ubezpieczamy wiele firm związanych z łańcuchem dostaw dla morskiej energetyki wiatrowej – mówi Lewandowski. – Będziemy uczestniczyć również w ubezpieczeniach morskich farm wiatrowych – zapewnia.

Warta nie tylko monitoruje, lecz aktywnie uczestniczy w dynamice rozwoju branży, umożliwiając klientom dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych, przez co jej rola staje się nieodzownym elementem wspierającym postęp gospodarki morskiej.

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

AVEXON

Dziękujemy za wysłane grafiki.