• <

Tereny inwestycyjne w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiego portu! (foto, wideo)

ew

18.11.2020 12:05 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Tereny inwestycyjne w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiego portu! (foto, wideo)

Partnerzy portalu

Tereny inwestycyjne w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiego portu! (foto, wideo) - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

Doskonałe miejsce dla każdej działalności – od produkcji do magazynowania, położone tuż obok Portu Północnego i największego na Bałtyku terminala głębokowodnego DCT Gdańsk. InvestGDA już teraz rozpoczyna inwestycje, które przygotują ten teren dla odbiorców oferty - firm z sektora MŚP.

Tereny inwestycyjne Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego (PCI) znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Sucharskiego, dzięki czemu są bardzo dobrze skomunikowane z terenami Portowymi a także z Centrum Gdańska, lotniskiem, obwodnicą Trójmiasta, trasą S7 i autostradą A1 Północ – Południe. Na terenie PCI znajduje się nowoczesne Centrum Biurowe KOGA, stanowiące zaplecze administracyjne dla przyszłych inwestorów.

Więcej o terenach inwestycyjnych w pobliżu portu skupionych w ramach Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego a także ofercie InvestGDA dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w naszym poprzednim materiale TUTAJ.



bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.