PMK
Morski koncern inżynieryjny DEME, zwodował 21 listopada nowy statek do instalacji offshore Orion. Ceremonia miała miejsce w chińskiej stoczni COSCO Qidong. Jednostka ma odznaczać się wyjątkowo wysoką ładownością, imponującą wysokością podnoszenia i implementacją zielonych technologii.
Orion będzie wykorzystywany do budowy największych morskich farm wiatrowych, do obsługi przemysłu naftowego i gazowego oraz do likwidacji instalacji morskich. Przy całkowitej mocy zainstalowanej wynoszącej 44,180 kW, Orion będzie wyposażony w zaawansowany technologicznie żuraw Liebherr o udźwigu 5000 ton. Ładunki można podnosić na niezrównaną wysokość ponad 170 m.
Przestrzeń na pokładzie i nośność została zmaksymalizowana, aby zapewnić wyjątkowo wysoką wydajność transportową.. "Orion" może zabierać najcięższe monopile, osłony, komponenty i konstrukcje turbin wiatrowych w jednej przesyłce, a także może transportować i instalować kolejną generację wielomegawatowych turbin wiatrowych.
Względy środowiskowe są również ważnym elementem konstrukcji statku. "Orion" ma silniki dwupaliwowe i może pracować na skroplonym gazie ziemnym (LNG). Ten wyjątkowy statek będzie również posiadał inne innowacje środowiskowe na pokładzie, takie jak system odzysku ciepła odpadowego, który przetwarza ciepło z gazów spalinowych i wody chłodzącej na energię elektryczną.
Jednostka będzie mieć 216,5 metrów i zostanie oddana do służby w 2019 roku.
Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?
Największe samochodowce w historii Sallaum Lines
Położono stępkę pod pierwszy z serii kanadyjskich niszczycieli typu River