ew
Jednym z wydarzeń towarzyszących Międzynarodowym Targom Morskim Baltexpo 2019 (po zakończeniu drugiego dnia targów) będą zawody strzeleckie dla przedstawicieli firm z sektora okrętowego.
W ramach zawodów rozegrane zostaną pistoletowe konkurencje statyczne, konkurencja trap, a dla bardziej doświadczonych osób będzie możliwość uczestniczenia w konkurencji strzelania dynamicznego na strzelnicy kinowej.
W zawodach mogą uczestniczyć zarówno osoby bez doświadczenia jak i osoby posiadające licencje i pozwolenia. Organizatorzy zapewniają opiekę instruktorów, broń, amunicję oraz możliwość networkingu na zawodach i podczas grilla przygotowanego dla uczestników i publiczności.
Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody, a dla uczestników okolicznościowe dyplomy i medale.
Więcej informacji o samych zawodach można znaleźć na stronie zawody.ned-project.eu, zgłoszenia uczestników prosimy nadsyłać na adres zawody@ned-project.eu.
Cemet Ltd - 30 lat na rynku to dla nas dopiero początek!
W pełni wyposażona jednostka zbudowana w stoczni Safe w Gdańsku na próbach morskich [wideo]
OOCL UNITED KONGDOM opuścił obszar Kanału Sueskiego, zmierza w kierunku RPA
Orion I - offshorowy kolos wszedł do Portu Gdańsk. To na nim runął jeden z największych dźwigów świata
Wybudowany w Gdańsku prom hołdem dla kanadyjskich Indian
„Zawisza Czarny” po remocie wrócił do Gdyni
Ropa brent | 64,38 $ | baryłka | 0,00% | 21:58 |
Cyna | 27696,00 $ | tona | 0,79% | 14 kwi |
Cynk | 2789,00 $ | tona | 1,27% | 14 kwi |
Aluminium | 2297,00 $ | tona | 0,83% | 14 kwi |
Pallad | 2680,00 $ | uncja | 0,00% | 21:57 |
Platyna | 1191,10 $ | uncja | 0,00% | 21:59 |
Srebro | 25,11 $ | uncja | 0,00% | 21:59 |
Złoto | 1731,30 $ | uncja | 0,00% | 21:59 |