• <

Światowy Dzień Pracy - dołącz do podziękowań dla służb medycznych

ew

30.04.2020 14:13 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Światowy Dzień Pracy - dołącz do podziękowań dla służb medycznych

Partnerzy portalu

Światowy Dzień Pracy - dołącz do podziękowań dla służb medycznych - GospodarkaMorska.pl

1 maja 2020 obchodzimy „Światowy Dzień Pracy”. W tym dniu podziękujmy wszystkim osobom, które ciężko pracują w czasie pandemii za ich heroiczną walkę o życie pacjentów, narażanie swojego zdrowia i życia ratując osoby z koronawirusem, aby pozostali mogli bezpiecznie zostać w domu.
 
W związku z akcją zainicjowaną przez Międzynarodową Izbę Żeglugi (ICS) organizowana będzie akcja wsparcia i podziękowań Służbom Medycznym, Straży Granicznej oraz Straży Pożarnej za ich ciężką pracę w czasie pandemii COVID – 19.

O godzinie 12:00 w piątek wszelkie jednostki pływające, instytucje związane z gospodarką morską, spółki działające na terenie portu zachęcane są do wsparcia akcji i użycie sygnału dźwiękowego.
 
Jednostka SAR Poinc zaprezentuje swoje skrzydła motyla, które będzie można zaobserwować przy Molo Południowym.

Partnerzy wydarzenia: Urząd Morski w Gdyni, Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa (SAR), Uniwersytet Morski, Akademia Marynarki Wojennej, im. Bohaterów Westerplatte, Kapitanat Portu, Statek-muzeum "Dar Pomorza" Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku, Dragon, Portowa Straż Pożarna, Katamaran „Agat”
 
Dołącz się do tej akcji! Na łamach naszego portalu opublikujemy specjalny film z tego wydarzenia, możesz zostać jednym z jego bohaterów! Wyjdź na balkon, zrób hałas, nagraj to, oznacz #dziękujemy i wyślij na adres: redakcja@gospodarkamorska.pl

Razem oddajmy hołd osobom, które codziennie narażają swoje życie dla naszego zdrowia. 

 

 

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.