• <
BOTA_2023

Stena Line dołączyła do ECG

11.04.2016 06:10 Źródło: promy24.com

Partnerzy portalu

Stena Line dołączyła do ECG - GospodarkaMorska.pl

Stena Line zaznacza, że członkostwo w ECG pomoże jej w uzyskiwaniu informacji, podnoszeniu świadomości i edukacji. 

ECG - The Association of European Vehicle Logistics – jest organizacją reprezentującą niemal 100 członków, w tym wszystkich istotnych operatorów logistycznych na drogach, kolejach czy trasach morskich, jak i śródlądowych obsługujących europejską branżę motoryzacyjną.

Stena Line zaznacza, że członkostwo w ECG pomoże jej w uzyskiwaniu informacji, podnoszeniu świadomości i edukacji. To ECG wyznacza standardy i zasady bezpieczeństwa dla przewozu czy transportu morskiego, które są akceptowane przez przemysł motoryzacyjny na całym świecie. Członkostwo daje Stena Line możliwość uzyskania informacji do realizacji tych standardów w trosce o komfort klienta.

ECG to zlokalizowana w Brukseli organizacja, która reprezentuje sektor transportowy wewnątrz Unii Europejskiej, choć ma swoich członków także w krajach takich jak Rosja czy Ukraina. Dla Stena Line, jak podkreśla Peter Kleberg, kierownik Shipping Logistics w firmie, członkostwo w ECG to także okazja do bezpośredniej wymiany informacji ze wszystkimi głównymi operatorami w europejskim sektorze motoryzacyjnym.

Źródło:
promy24.com

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.