• <
Kongres_Polskie_Porty_2030

Ruszyła rejestracja na Biznesowy Event Morski

ew

28.05.2018 07:08 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Ruszyła rejestracja na Biznesowy Event Morski - GospodarkaMorska.pl

Biznesowy Event Morski to wydarzenie promujące i wspierające gospodarkę morską i logistyczną Szczecina i okolic. Powstało w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania mikro, małych i średnich lokalnych przedsiębiorstw działających właśnie w tych branżach. Ma charakter business - to - business - daje możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi kontrahentami, prezentacji trendów i dobrych praktyk oraz… całe morze inspiracji!

Weź udział w drugiej edycji Biznesowego Eventu Morskiego, pokaż swoją markę i usługi, znajdź podwykonawców i partnerów biznesowych, dowiedz się więcej na temat możliwości rozwoju w branży morskiej i logistycznej.

Chwyć wiatr w żagle biznesu i popłyń z nami już 19 czerwca 2018 r.

Zapraszamy do udziału! Miejsce: Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Start:  10.00

Rejestracja: TUTAJ

AGENDA

09.00 – 10.00 Rejestracja i poczęstunek

10.00 – 11.00 Uroczyste otwarcie konferencji „Biznesowy Event Morski”

„Digital Maritime Windows”

- Co wydać przez morskie oko Szczecina? czyli jak jest….

- Jaki widok byłby najlepszy? czyli jak powinno być….

11.00 – 12.30 I Blok dyskusyjny - Potencjał inwestycyjny regionu

1. „Mierz siły na zamiary – czyli jak dobrze dopasować swoje chęci i oczekiwania do istniejących możliwości współfinansowania”

Perspektywa współfinansowania projektów inwestycyjnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstw – analiza SWOT przez pryzmat doświadczeń branżowych.

Analiza oferowanych form wsparcia, z uwzględnieniem korzyści i obowiązków ich wykorzystania. Dyskusja na temat oczekiwanych form wsparcia.

2. „Nie wyważaj otwartych drzwi – czyli jak nauczyć się dobrze współpracować

z zagranicznymi partnerami”

Norwesko- polsko- niemiecka sieć biznesowa – identyfikacja wspólnych obszarów zainteresowania dla współpracy międzynarodowej.

3. „Już dzisiaj zacznij budować pomyślne jutro - czyli jak skutecznie planować budowę morskiej przyszłości w oparciu o system kształcenia kadr”

Wyzwania w zakresie kształcenia kadr dla przemysłów morskich - analiza obecnych rozwiązań podstawą do wzmocnienia przyszłego potencjału.

13.00 – 14.30 II Blok dyskusyjny - Forum wymiany doświadczeń

1. Różne wymiary bezpieczeństwa łańcucha dostaw - Jak skutecznie i efektywnie zabezpieczyć wspólny biznes (Partnerzy łańcucha dostaw).

2. Magia „Rewolucji 4.0” – Przełomowe technologie i rozwiązania istotą rozwoju branży morskiej i logistycznej - Co można zrobić, by przyspieszyć digitalizację?” - rola „Technomics” (ICT i ekonomia).

3. Synergia relacji z partnerem biznesowym - kluczem do sukcesu – Wymiana praktyk prowadzących do usprawnienia kontaktów biznesowych.

11.00 – 15.00 Strefa wolnego networkingu

Strefa uczestników prezentujących swój potencjał biznesowy.

15.00 – 17.00 „Biznesowy” Rejs po Odrze- bez krawata szlakiem inwestorów – lunch
 

Dziękujemy za wysłane grafiki.