• <
konferencj_platforma_lng_2023

CLdN wzbogaca swoją ofertę o bezpośrednie połączenie pomiędzy Zeebrugge i Hiszpanią

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski CLdN wzbogaca swoją ofertę o bezpośrednie połączenie pomiędzy Zeebrugge i Hiszpanią

Partnerzy portalu

CLdN wzbogaca swoją ofertę o bezpośrednie połączenie pomiędzy Zeebrugge i Hiszpanią - GospodarkaMorska.pl

Firma CLdN wprowadza do swojej oferty nowy serwis promowy. Statki operatora popłyną wkrótce na trasie Zeebrugge-Santander.

Przewoźnik poinformował, że nowe połączenie wystartuje w połowie września. Jednostki ro-ro popłyną pomiędzy popularnymi portami w Belgii i Hiszpanii dwa razy w tygodniu. W ten sposób wzrośnie poziom konkurencji w obsłudze połączeń pomiędzy Zeebrugge a północną częścią Hiszpanii. W tej chwili podobny serwis świadczy już kilku operatorów, w tym Finnlines. Równocześnie wzmocniona zostanie pozycja portu Zeebrugge, gdy chodzi o rynek połączeń do Hiszpanii.

Co ciekawe, nowy serwis będzie też obejmował zawinięcia do angielskiego Purfleet według następującego schematu: Zeebrugge-Santander-Zeebrugge-Purfleet-Zeebrugge. Jak podkreślił przewoźnik, nowy serwis pozwoli w związku z tym na uatrakcyjnienie oferty dla klientów z Wielkiej Brytanii, a uwzględniając fakt, że CLdN oferuje z belgijskiego portu ma połączenia z wieloma innymi portami, na nowej ofercie skorzystają również klienci ze Szwecji, Danii czy Irlandii.


Firma CLdN powstała w 1928 r. i jest dziś ekspertem od połączeń multimodalnych. Przewoźnik, który wcześniej znany był również jako Coblefret, dysponuje obecnie flotą składającą się z 25 jednostek, które kursują pomiędzy portami m.in.: w Zeebrugge, Rotterdamie, Killingholme, Dublinie, Göteborgu, Esbjergu i Porto. Przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 1500 pracowników, a jego roczne obroty przekraczają miliard euro.

Źródło:
promyskat.pl
Bollore Logistics
NAVIRETECH

Dziękujemy za wysłane grafiki.