• <
smartre_2023

Osiemdziesiąta barka zwodowana w Stal Complex

ew

14.12.2020 13:12 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Osiemdziesiąta barka zwodowana w Stal Complex

Partnerzy portalu

Osiemdziesiąta barka zwodowana w Stal Complex - GospodarkaMorska.pl

W piątek 11 grudnia firma Stal Complex Sp z o.o.  przy współudziale Stoczni PGZ SW zwodowała osiemdziesiątą barkę. Jednostka z przeznaczeniem do hiszpańskiej akwakultury jest na etapie ostatnich prac związanych z wykończeniem i próbami. 

Pomimo skomplikowanej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa i obostrzeniami, w Stal Complex zwodowano kolejną, osiemdziesiątą już barkę. To autonomiczna, w pełni wyposażona i gotowa do użytkowania jednostka.

Jak komentuje prezes zarządu, Czesław Toruńczak: "Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszej załogi oraz podwykonawców barka zostanie dostarczona do klienta w terminie, w połowie stycznia 2021. Wysoka jakość i terminowość dostaw, pomimo trudnej sytuacji na rynku, zapewniają nam stały napływ nowych zleceń, dzięki którym Stal Complex aktualnie realizuje kolejne trzy barki oraz jeden katamaran roboczy do obsługi tych farm".

STAL Complex jest na rynku już od 2005 roku. Duże doświadczenie w branży oraz wypracowane kontakty handlowe pozwoliły spółce wyspecjalizować się w budowie barek, katamaranów i obiektów pływających do obsługi farm rybnych oraz przemysłu akwakultury głownie na rynek skandynawski.

Gospodarka Morska

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.