• <
escort_980x120_gif_2020

Przywództwo w branży wg Francisa Lappa - prezesa i założyciela Sunreef Yachts

14.12.2020 12:20 Źródło: Sunreef Yachts
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Przywództwo w branży wg Francisa Lappa - prezesa i założyciela Sunreef Yachts

Partnerzy portalu

Przywództwo w branży wg Francisa Lappa - prezesa i założyciela Sunreef Yachts - GospodarkaMorska.pl
fot. Sunreef Yachts

Zaufanie, jakim cieszy się dzisiaj Sunreef Yachts odzwierciedla cały wysiłek, jaki włożyliśmy w nasz produkt. Po wielu latach ciężkiej pracy znaleźliśmy się w miejscu, w którym nasze projekty stają się punktem odniesienia i inspiracją. Wraz z pojawianiem się na rynku coraz większych konceptów wielokadłubowców, zdajemy sobie sprawę z wpływu, jaki Sunreef Yachts wywiera nie tylko na oczekiwania klientów, ale również na pomysły i ambicje producentów jachtów. W tej branży istnieje wyraźna różnica między stoczniami wyznaczającymi trendy, a tymi które wyłącznie je śledzą. Dla Sunreef Yachts, przywództwo to strategia oparta na pięciu filarach.

1. WIZJA

Historia stoczni Sunreef Yachts rozpoczęła się od wprowadzenia innowacyjnego pomysłu w życie: pierwszego na świecie katamaranu z pokładem słonecznym. Od tego momentu, nieustannie wyznaczamy w branży nowe kierunki. Kreatywność jest nieodłącznym elementem filozofii Sunreef Yachts.

2. RELACJA Z KLIENTEM

Relacja, jaką nawiązujemy z naszymi klientami jest wyjątkowa. Budowa spersonalizowanych luksusowych jachtów wymaga stworzenia szczególnej więzi z właścicielami. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na każdym etapie tworzenia jednostki: kiedy projektujemy, kiedy budujemy i kiedy dostarczamy. Pomagamy im także w zarządzaniu jachtem, zarządzaniu czarterem i zapewniamy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

3. JACHTY

Sunreef Yachts jest jedyną stocznią na świecie, która łączy zalety katamaranu z jakością superjachtu. Nasze jachty różnią się od katamaranów, które są dostępne na rynku. W świecie wielokadłubowców, Sunreef Yachts jest wyjątkiem. Nasze katamarany zdobywają popularność również w świecie superjachtów, zdominowanym przez jednokadłubowe jachty, ponieważ dziś coraz więcej właścicieli zdaje sobie sprawę, że katamarany to fantastyczne luksusowe jednostki.

4. BUDOWA

Każdy etap procesu projektowania i budowy odbywa się w obrębie jednej stoczni. Nasz zespół ma pełną kontrolę nad każdym projektem, ponieważ nie zlecamy żadnych prac na zewnątrz. Kiedy otrzymujemy prośbę stworzenia oryginalnego projektu, jesteśmy w stanie szybko zareagować i zaproponować rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta. Ten sposób projektowania i budowy przynosi również znaczne korzyści w zakresie jakości. Wszystkie nasze działy są w stałym kontakcie: zarówno inżynierowie, rzemieślnicy jak i projektanci. Budowanie wysokiej jakości jachtów oznacza również budowanie wzajemnego zaufania i zrozumienia w zespole.

5. ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Nasza wizja zrównoważonego rozwoju w produkcji jachtów wykracza daleko poza napęd elektryczny. Kiedy wprowadziliśmy na rynek linię Sunreef Yachts Eco, poświęciliśmy czas na ponowną analizę każdego aspektu naszego produktu. Obecnie oferujemy pełną gamę eko-katamaranów wyposażonych w system paneli słonecznych w pełni zintegrowany ze strukturą jachtu oraz rozwiązania zapewniające bardziej wydajne zarządzanie wodą i energią na pokładzie. Ta sama filozofia odnosi się do projektowania wnętrz jachtów, gdzie wykorzystywany jest szeroki wybór ekologicznych materiałów wykończeniowych.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.