• <
bulk_cargo_port_szczecin

Maersk uruchomił platformę cyfrowego zarządzania łańcuchem dostaw

PMK

29.07.2020 00:21
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Maersk uruchomił platformę cyfrowego zarządzania łańcuchem dostaw

Partnerzy portalu

Maersk uruchomił platformę cyfrowego zarządzania łańcuchem dostaw - GospodarkaMorska.pl

Maersk uruchamił platformę cyfrową, która ma pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom w zarządzaniu i upraszczaniu ich łańcuchów dostaw.

Platforma ma wzmocnić pozycję firmy jako globalnego integratora logistyki kontenerowej. Każdego dnia tysiące produktów przechodzi przez łańcuch dostaw, na wielu nośnikach. W wielu z tych firm ta złożoność jest zarządzana w pełni ręcznie za pomocą arkuszy kalkulacyjnych, e-maili i rozmów telefonicznych, co pomimo dużej ilości ciężkiej pracy prowadzi do zmniejszenia widoczności i kontroli - a ostatecznie do wyższych kosztów lub utraty sprzedaży.

 - Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wypuścić Maersk Flow, który zapewni tym klientom cyfrowe narzędzie do zarządzania łańcuchem dostaw, zaprojektowane specjalnie dla ich potrzeb. Maersk Flow pozwoli naszym klientom znacznie poprawić wydajność łańcucha dostaw przy mniejszym nakładzie czasu i wysiłku. Pozwala im to skupić więcej zasobów na swojej podstawowej działalności i osiągnąć wyższy wzrost sprzedaży- powiedział Martin Holme z A.P. Moller - Maersk.

Maersk powiedział, że rozwiązanie zwiększy przejrzystość krytycznych procesów łańcucha dostaw i zapewni, że przepływ towarów i dokumentów będzie przebiegał zgodnie z planem.

Ma również na celu ograniczenie pracy ręcznej i kosztownych błędów, jednocześnie zapewniając specjalistom ds. logistyki wszystkie potrzebne im aktualne i historyczne dane.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.