• <
BOTA_2023

Gdańsk. W weekend zostanie zamknięty Tunel pod Martwą Wisłą

zg

31.01.2023 14:16 Źródło: PAP
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Gdańsk. W weekend zostanie zamknięty Tunel pod Martwą Wisłą

Partnerzy portalu

Gdańsk. W weekend zostanie zamknięty Tunel pod Martwą Wisłą - GospodarkaMorska.pl
Fot. Almondox, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia Commons

Z uwagi na prace serwisowe w najbliższy weekend, w nocy od godz. 22. w sobotę do godz. 6. w niedzielę, zostanie zamknięty Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku - poinformował Gdański Zarząd Dróg i Zieleni.

Rzeczniczka prasowa Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni Magdalena Kiljan poinformowała we wtorek, że w nocy z 4 na 5 lutego 2023 r. (z soboty na niedzielę) zamknięty zostanie Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku. Jednocześnie w obu rurach tunelu w godzinach od godz. 22. do godz. 6. wykonywane będą prace serwisowe.

Na czas zamknięcia tunelu służby zalecają objazd ulicami: Marynarki Polskiej, Jana z Kolna, Wały Jagiellońskie, Podwale Przedmiejskie i Elbląska. Informacja o zamknięciu będzie wyświetlona na tablicach zmiennej treści.

"Zakres prac obejmie m.in.: przegląd i konserwację przepompowni tunelowych, przegląd oraz mycie oświetlenia wjazdowego i przejazdowego, punktów SOS, czujników i rozdzielnic elektrycznych" - dodała w przesłanym PAP komunikacie Kiljan.

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.