• <

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2023. Branża spotyka się 13 października

gm

11.09.2023 20:38
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2023. Branża spotyka się 13 października

Partnerzy portalu

Tegoroczne Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2023 będzie już 22. edycją wydarzenia. Impreza ponownie zgromadzi reprezentantów całej branży, którzy wezmą udział w licznych prezentacjach i pięciu panelach dyskusyjnych.

W tym roku organizatorzy przygotowali pięć paneli dyskusyjnych. Zaproszeni goście i eksperci będą rozmawiać o aktualnych problemach i szansach w przemyśle okrętowym, portowym, logistycznym i żeglarskim. Nie zabraknie także debaty o energii odnawialnej. Uczestnicy będą także mieli okazję zapoznać się z ogólnogospodarczymi prezentacjami, jak również wziąć udział w seminarium poświęconym palącemu problemowi branży: cyberbezpieczeństwu.

– Jak co roku przygotowaliśmy dla państwa dużo ciekawych tematów, o których będziemy dyskutowali ze specjalistami poszczególnych branż. Gośćmi honorowymi Forum będą Ambasador Wielkiej Brytanii Anna Clunes i admirał Rex Cox, dyrektor Narodowego Biura Budowy Okrętów Wielkiej Brytanii – zapowiada lider Forum, Sławomir Kalicki.

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2023 odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Udział w Forum jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja, której można dokonać za pomocą formularza na stronie internetowej forum.gdynia.pl.

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.