• <
gryfia_70lat

Colebrook Offshore nawiązał współpracę z Morską Agencją Gdynia

ew

03.02.2021 15:00 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Colebrook Offshore nawiązał współpracę z Morską Agencją Gdynia

Partnerzy portalu

Colebrook Offshore nawiązał współpracę z Morską Agencją Gdynia  - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

W mediach społecznościowych brytyjskiej firmy shipbrokerskiej i konsultingowej Colebrook Offshore Ltd pojawiła się informacja o nawiązaniu współpracy z Morską Agencją Gdynia Sp. z o.o., wiodącym dostawcą usług agencyjnych, logistycznych i portowych na polskim rynku.

Jak napisał Jacek Liberak, Country Manager w Colebrook Offshore Limited: "Bardzo mi miło oznajmić, że firmy Colebrook Offshore Polska i Morska Agencja Gdynia Sp z o.o. sformalizowały relacje partnerskie celem wspólnego budowania rynku Offshore w Polsce. Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą, standardami Tier1, local content i jednostkami offshore".

Współpraca Colebrook Offshore Polska z Morską Agencją Gdynia obejmie  pośrednictwo, doradztwo i wspólne ubieganie się o strategiczne projekty na terenie kraju, a także pomoc na rynku lokalnym w zakresie dostarczania contentu i usług.

Morska energetyka wiatrowa może do 2030 r. dodać do PKB nawet 60 mld PLN oraz przyczynić się do powstania dodatkowych 77 tys. miejsc pracy do 2030 r.  Już dziś zidentyfikowano ponad 100 polskich podmiotów, które z powodzeniem mogą zostać włączone w procesy przygotowania, budowy i eksploatacji farm wiatrowych na polskim Bałtyku. Dla wielu polskich lokalnych przedsiębiorstw włączenie się w przemysł energetyki morskiej będzie okazją do znacznego rozwoju, stwarzając im możliwość uzyskania wysokich przychodów.

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.