W niedzielę do nowego nabrzeża T3 w Baltic Hubie dotarł statek Zhen Hua 36, który dostarczył cztery zmontowane już olbrzymie suwnice STS, które będą pracować na nabrzeżu. Ich rozładunek trwa, pierwsza z nich jest już na lądzie.
Rozładunek suwnic STS (ship-to-shore), których zadaniem będzie bieżąca obsługa statków kontenerowych przypływających do Baltic Hubu, potrwa jeszcze przynajmniej przez weekend. Pierwsza z nich została już zdjęta z jednostki i stoi na lądzie. W skomplikowanej operacji przeszkadzają warunki pogodowe.
Każda z nowych suwnic waży blisko 2 tys. ton i ma ponad 96 metrów
wysokości w stanie spoczynku, zaś 140 metrów z podniesionym
wysięgnikiem. Maszyny wyprodukowane przez chińską firmę ZPMC,
największego na świecie producenta tego typu dźwigów, będą mogły unosić
kontenery o masie do 65 ton na wysokość 55 metrów i na odległość 74
metrów. Łącznie na nowym nabrzeżu T3 pracować będzie siedem tego typu
maszyn – obecna dostawa jest pierwszą z planowanych dwóch.
Wszystkie
suwnice będą pracować w trybie półautomatycznym, sterowanie i
zarządzanie nimi odbywać się będzie zdalnie, z budynku biurowego.
Nabrzeże
T3 ma być gotowe do obsługi pierwszych statków kontenerowych w 2025
roku. Jego uruchomienie ma podnieść zdolności przeładunkowe Baltic Hubu o
1,5 mln TEU.
00:04:03
Rekordowy tunel dnie Bałtyku połączy Niemcy i Danię w 2029 roku (wideo)
Kongres Polskie Porty 2030+. Relacja LIVE dzień 2.
IMO ewakuuje marynarzy, którzy utknęli w cieśninie Ormuz
Prezesi portów: inwestycje pod kątem militarnym szansą na dodatkowy budżet
Eksperci: skutki gospodarcze brexitu były negatywne, ale bez załamania
10 lat od pierwszej komercyjnej dostawy do Terminala LNG w Świnoujściu
Ocean Network Express uruchamia połączenie kontenerowe z zawinięciami do Gdańska i Gdyni