• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

XI Sympozjum Transportowo-Logistyczne Sea Point 2024

Partnerzy portalu

Fot. Sea Point 2024

W dniach 7- 8 czerwca w murach Politechniki Morskiej w Szczecinie, w budynku WIET przy ul. Szczerbcowej, odbędzie się XI edycja Sympozjum Transportowo-Logistycznego Sea Point 2024, o motywie przewodnim: Region na logistycznych obrotach.

Spotkanie poświęcone będzie regionalnym problemom sektora TSL ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki morskiej. Wydarzenie współorganizowane jest przez Studentów Koła Naukowego Logistyki i Transportu działającego przy Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Politechniki Morskiej w Szczecinie oraz Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

Wzrost gospodarczy, rozwój technologii, pandemia, konflikty zbrojne i wiele innych aspektów bezpośrednio wpływa na rozwój w sektorze TSL. Studenci Politechniki Morskiej w Szczecinie chcąc poszerzyć swoją wiedzę zorganizowali wyjątkowe spotkanie, na którym będą poruszane najważniejsze wyzwania, z którymi dziś mierzy się sektor TSL. Oprócz debaty naukowej zaplanowano również badania terenowe w postaci jednodniowego wyjazdu do największego miasta w Unii Europejskiej – Berlina.

Więcej o wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1381568085826247/?ti=ls

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.