• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Viasea zdobywa rynek

ac

17.03.2021 10:09 Źródło: inf. prasowa

Partnerzy portalu

Viasea zdobywa rynek - GospodarkaMorska.pl
fot. Facebook

Chcąc zwiększyć swój rozwój, Viasea otwiera nowe oddziały w Gdyni i Kłajpedzie i będzie od 18 marca obsługiwać rejsy z krajów bałtyckich i Polski do Norwegii.

Wcześniej te trasy były obsługiwane wspólnie z partnerami, teraz będą obsługiwane wyłącznie przez Viasea.

- Niezawodne usługi bliskiego zasięgu z Gdyni i Kłajpedy do Norwegii to bardzo ważna usługa dla eksportu z północnej części Europy. Otwarcie własnych oddziałów w Polsce i na Litwie pozwoli nam jeszcze lepiej zadbać o naszych obecnych klientów, a także zbudować większy biznes na tym obszarze - mówi Dyrektor Zarządzający Viasea Shipping, Morten Pettersen.

Nowym oddziałem w Gdyni pokieruje Leszek Lange. Posiada bogate doświadczenie w pracy na feederach, na wodach przybrzeżnych i głębinowych

- Z niecierpliwością czekam na dołączenie do zespołu Viasea i dobrą opiekę nad naszymi obecnymi klientami, ale także dalszy rozwój branży żeglugi przybrzeżnej i feederowej wraz z moimi kolegami z tej solidnej firmy - mówi Leszek Lange.

W Kłajpedzie, kierownikiem działu obsługi klienta zostanie Vidmantas Sedalis. Ma kilkuletnie doświadczenie w transporcie morskim i kontenerowym do i z krajów bałtyckich.

- Jesteśmy małym, ale bardzo zmotywowanym zespołem, który dołoży wszelkich starań, aby zapewnić spersonalizowaną, elastyczną, wydajną i niezawodną obsługę, tak aby sprostać potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów - mówi Vidmantas Sedalis.

Viasea jest szybko rozwijającym się norweskim operatorem bliskiego zasięgu oferującym szybkie i niezawodne rozwiązania door-door w Europie Północnej. Transport morski jest bardziej ekologiczną alternatywą w porównaniu do transportu drogowego, a także okazał się bardziej opłacalny. Viasea reprezentuje więc bardziej niezawodną, ekologiczną i tańszą alternatywę.


bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.