• <
BOTA_2023

Powołano Radę Inteligentnej Specjalizacji Technologi offshore i portowo-logistycznych

14.04.2016 07:32 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Powołano Radę Inteligentnej Specjalizacji Technologi offshore i portowo-logistycznych

Partnerzy portalu

Powołano Radę Inteligentnej Specjalizacji Technologi offshore i portowo-logistycznych - GospodarkaMorska.pl

Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, zaakceptował członków Rady ISP 1 oraz regulamin jej funkcjonowania.

Zgodnie z zapisami porozumienia na rzecz Inteligentnej  Specjalizacji Pomorza w obszarze Technologie offshore i portowo-logistyczne, uwzględniającymi procedurę uzgadniania propozycji członków Rady Inteligentnej Specjalizacji (paragraf 10, pkt. 2
Porozumienia) z Marszałkiem Województwa Pomorskiego, nie ma już dalszych przeszkód dla podjęcia przez Radę oficjalnego funkcjonowania. Urząd Marszałkowski informuje, że  „z perspektywy samorządu istotna jest otwartość na poszerzanie i wzmacnianie Partnerstwa, czyli podejmowanie dalszej współpracy partnerskiej, będącej istotą Inteligentnych Specjalizacji Pomorza”.

Podczas konferencji „Inteligentne Specjalizacje – co dalej?”, która odbędzie się 21  kwietnia 2016 roku w Gdańskim Centrum Muzyczno-Kongresowym na Ołowiance odbędzie się uroczyste wręczenie przez Marszałka Województwa Pomorskiego listów gratulacyjnych członkom zawiązanych Rad ISP.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.