• <
Nauta_top_1100x200

PARTNER-SHIP stawia na rozwój

01.10.2015 08:13 Źródło: własne
PARTNER-SHIP stawia na rozwój - GospodarkaMorska.pl

PARTNER-SHIP to nowoczesna firma, która zajmuje się mechaniczną obróbką elementów metalowych. Dla swoich klientów to nie tylko usługodawca, ale przede wszystkim partner handlowy oraz doradca – przekonuje właściciel firmy, Krzysztof Ozygała.

Główną specjalizacją przedsiębiorstwa jest wykonywanie wyrobów metalowych oraz regeneracja lub odtwarzanie uszkodzonych elementów metalowych. Przeważającą branżą jest sektor morski, w którym posiadają największe grono zadowolonych klientów, produkując i remontując dla nich elementy wyposażenia statków. Nie zamykają się również na inne branże, dzięki czemu wykonują części zamienne dla firm z przemysłu budowlanego i energetycznego, jak również dla przemysłu wojskowego.

Rozwój przedsiębiorstwa to szereg czynników takich jak potencjał firmy, otoczenie, finansowanie rozwoju oraz przyjęte strategie przedsiębiorstwa. Aktualnie przedsiębiorczość, cechują rosnące możliwości producentów, rosnąca już w skali globalnej konkurencja oraz potrzeby odbiorców. Kontrahenci wybierają najlepszych dostawców, dlatego PARTNER-SHIP stawia na jakość swoich produktów i usług. Firma jest ukierunkowana na wybór koncepcji zarządzania firmą zorientowaną na rynki światowe. Firma wypracowała pewna pozycję na rynku krajowym, co stało się determinantem wyjścia na rynki globalne. Firma stara się wyprzedzać oczekiwania otoczenia, w tym w głównej mierze potencjalnych klientów. Systematycznie realizuje strategiczne cele i stara się je wdrażać. Specyfika gospodarki globalnej wymaga międzynarodowego zarządzania, które należy wprowadzać od podstaw w funkcjonującym przedsiębiorstwie. W szczególności firma stawia na optymalizacje jakości produktów i usług, skrócenie czasu realizacji procesów zamówień, innowacyjność, oraz kompleksową obsługę klienta od projektu po dostawę zamówionych produktów.

PARTNER-SHIP stale uczestniczy w spotkaniach branżowych, konferencjach oraz targach. Ostatnio firma prezentowała się na Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo 2015. Targi to doskonałe narzędzia marketingowe pozwalające zaprezentować firmom swoje produkty oraz usługi. Udział w targach to nie tylko możliwość pozyskania nowych kontaktów handlowych i podtrzymania relacji z obecnymi klientami. To również sposób na uzyskanie informacji o trendach panujących w danej branży i możliwych kierunkach rozwoju. Obecność na targach, pozwala firmie skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów z ofertą i zwiększyć zyski poprzez wzrost liczby zamówień. Na pewno firma będzie obecna na kolejnych wystawach Baltexpo w Gdańsku oraz międzynarodowych wystawach, do których można zaliczyć SMM w Hamburgu. Targi branżowe są doskonałą okazją do zaprezentowania oferty, spojrzenia w stronę konkurencji, ale przede wszystkim do osobistych spotkań i wymiany poglądów.

- Firma PARTNER-SHIP jest członkiem stowarzyszenia ZACHODNIOPOMORSKI KLASTER MORSKI i z ramienia tego stowarzyszenia współpracuje z Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej. Podjęliśmy już rozmowy na gruncie wspierania edukacji poprzez praktyki i staże zawodowe dla uczniów. Głównym celem współpracy z sektorem edukacji jest pozyskiwanie i kształcenie nowych pracowników. Firma chciałaby w pozytywny sposób wpłynąć na zmiany w systemie oświaty, dając młodym ludziom możliwość praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej w szkole - mówi właściciel firmy, Krzysztof Ozygała.

Efektywność praktyk uczniów na stanowisku pracy to między innymi zgodność nauczania teoretycznego i praktycznego z nauką realizowaną na stanowisku pracy i przede wszystkim zaangażowanie pracodawców, szkoły i praktykantów w pozyskanie umiejętności zawodowych uczniów.

- Spotkałam się z bardzo miłym i ciepłym przyjęciem. Został mi przydzielony opiekun, który krok po kroku tłumaczył, jak mam pracować i co dokładnie robić. Wszyscy pracownicy bardzo chętnie dzielili się swoim doświadczeniem związanym z pracą. Nigdy nie zostałam bez odpowiedzi. Jak dla mnie jest to firma, która zdecydowanie stawia na rozwój młodych ludzi w Szczecinie. Nauka, pomoc, dzielenie się doświadczeniami, wspólne rozwiązywanie problemów, pozwoliły mi łatwo wejść w branżę, o której słyszałam tylko na wykładach. Również  postawa szefa, który traktuje  pracowników w sposób indywidualny sprawia, że PARTNER-SHIP postrzegam jako niepowtarzalną firmę - mówi Natalia, studentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, która odbywa praktyki w PARTNER-SHIP.

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 39037,00 $ tona -0,61% 26 paź
 Cynk 3455,00 $ tona -1,57% 26 paź
 Aluminium 2830,00 $ tona -2,95% 26 paź
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.