• <
Famor_1100x200_2022

MEWO S.A. otwiera biuro w Den Helder

ew

10.01.2020 22:18 Źródło: własne

Partnerzy portalu

MEWO S.A. otwiera biuro w Den Helder - GospodarkaMorska.pl

W styczniu 2020 roku MEWO S.A. rozpoczyna działalność w południowej części Morza Północnego, otwierając własne biuro w miejscowości Den Helder w Holandii. - Jest to pierwsze biuro MEWO poza Polską, z czym wiążemy duże plany związane z działalnością na Morzu Północnym. Dzięki współpracy z wieloma holenderskimi partnerami wierzymy, że jest to dobry kierunek działania, który pozwoli na jeszcze lepsze wspieranie naszych obecnych i nowych klientów. – mówi CEO Paweł Weiner.

Biuro zostało wynajęte od holenderskiej firmy Glomar Offshore, która dysponuje przestrzenią na wynajem w samym porcie. Dzięki lokalizacji biura blisko nabrzeża, operacje mobilizacji i demobilizacji statków, ludzi i sprzętu do zadań będą bardzo efektywne. Warto podkreślić, że biuro MEWO S.A. w Den Helder będzie prowadzone przez doświadczony personel Project Managerów z pełnym wsparciem polskiej centrali firmy w Straszynie.

MEWO. S.A. to największa prywatna i niezależna firma w Polsce, zajmująca się badaniami morskimi, geofizyką, geotechniką, inżynierią środowiska i inżynierią podmorską. Świadczy usługi i rozwiązania dla morskich sektorów energetycznych na Morzu Bałtyckim, Morzu Śródziemnym i południowej części Morza Północnego w zakresie ropy i gazu, odnawialnych źródeł energii, telekomunikacji podmorskiej i badań.

Adres biura: Het Nieuwe Diep 34A3, 1781 AD Den Helder, Holandia

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.