• <
BOTA_TECHNIK_MEGA

GAZ-SYSTEM na BALTEXPO 2017: Specjalne seminarium dla obecnych i przyszłych kooperantów

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki GAZ-SYSTEM na BALTEXPO 2017: Specjalne seminarium dla obecnych i przyszłych kooperantów
GAZ-SYSTEM na BALTEXPO 2017: Specjalne seminarium dla obecnych i przyszłych kooperantów - GospodarkaMorska.pl

pc

18.08.2017 Źródło: własne

Podczas Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO 2017 w Gdańsku 12 września będzie można wziąć udział w specjalnym seminarium dotyczącym łańcucha kooperantów GAZ-SYSTEM w budowie morskiej infrastruktury energetycznej. Udział w nim będzie bezpłatny dla wszystkich wystawców i zwiedzających BALTEXPO 2017. Ponadto podczas trzech dni targów na stoisku firmy będzie można nawiązać kontakt i uzyskać kompleksową informację na temat planowanych działań GAZ-SYSTEM.

– Zależy nam na terminowej i sprawnej realizacji budowy gazociągu podmorskiego. (…) Już w sierpniu rozpoczną się pierwsze prace geofizyczne i środowiskowe na Morzu Bałtyckim. Pozwolą one ustalić dokładny przebiegu trasy gazociągu – mówi Tomasz Stępień, prezes GAZ-SYSTEM.

GAZ-SYSTEM jest otwarty na dialog i pozyskanie nowych partnerów w realizacji Baltic Pipe oraz innych projektów związanych z morską infrastrukturą energetyczną. To firma strategiczna dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju, odpowiedzialna zarówno za realizację strategicznie ważnego projektu Baltic Pipe, jak i, za pośrednictwem należącej do GAZ-SYSTEM spółki Polskie LNG, funkcjonowanie i  rozbudowę Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

GAZ-SYSTEM przygotowuje się do realizacji projektu Baltic Pipe, który połączy norweskie źródła gazu ziemnego z rynkami krajów Europy Środkowej oraz regionu bałtyckiego, poprzez zintegrowanie systemów przesyłowych Norwegii, Danii oraz Polski. Projekt składa się z kilku części: gazociągu tzw. złożowego, prowadzącego z systemu norweskiego na Morzu Północnym do punktu odbioru w systemie duńskim (lub istniejącej infrastruktury złożowej w Danii); rozbudowy istniejących zdolności w duńskim i polskim systemie przesyłowym oraz podmorskiego gazociągu międzysystemowego, biegnącego z Danii do Polski.

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku. Jednym z partnerów tegorocznej edycji targów jest GAZ-SYSTEM, zaś kwestie offshore oraz technologii paliwowych są jednymi z najbardziej widocznych wątków tematycznych zbliżającej się imprezy.

Usprawniona rejestracja zwiedzających

Zwiedzający BALTEXPO mogą uzyskać bezpłatne wejściówki nie tylko rejestrując się z użyciem formularza dołączonego do zaproszenia (swoimi pulami zaproszeń dysponują wystawcy BALTEXPO), tak jak to miało miejsce podczas poprzednich edycji targów, ale także rejestrując się na dedykowanej stronie, umożliwiającej samodzielne wygenerowanie identyfikatora. Link do strony tutaj.

Źródło:
własne

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 32079,00 $ tona 0,55% 23 cze
 Cynk 2869,00 $ tona 0,99% 23 cze
 Aluminium 2386,00 $ tona 0,46% 23 cze
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.